Córka Kaczyńskiej przeraża. Naprawdę krwawy widok

Córka Kaczyńskiej przeraża. Naprawdę krwawy widok

Marta Kaczyńska ma powód do zmartwień? Jej córka, Ewa Dubieniecka, ostatnio jest jedną z najchętniej obserwowanych osób w mediach społecznościowych. Okazuje się, że jej ostatni wpis i przeraża, i niepokoi.

Marta Kaczyńska nie znika z nagłówków gazet. Wszystko za sprawą dość kontrowersyjnych prywatnych perturbacji. Córka pary prezydenckiej zdaje się jednak nie przejmować opinią publiczną i każdego dnia zaskakuje swoim zachowaniem. Jej córka - Ewa - miłośniczka szkicowania, postanowiła opublikować niepokojący wpis. Rysunek, który udostępniła wygląda przerażająco.

Czy Marta Kaczyńska ma problemy z wychowaniem dzieci? Rysunek Ewy Dubienieckiej przeraził internautów

Na Instagramie Ewy pojawiło się zdjęcie szkicu wykonanego przez dziewczynkę. Na nim - kobieta z poderżniętym gardłem. Podpis nie zapowiada jednak autentycznych emocji, które zdecydowanie wpłynęły na media. Te pytają, czy z dziećmi znanej prawniczki nie dzieje się nic złego. - Wiem, że to nie najlepszy rysunek, bo nie rysowałam niczego od ostatnich miesięcy, plus, to bardzo szybki i spontaniczny szkic, impulsywnie zdecydowałam się pójść za ciosem i wrzucić to tutaj, zwłaszcza, że od dawna nic nie wrzucałam - napisała Ewa pod zdjęciem swojego szkicu. Na twarzy postaci z rysunku można zauważyć ranę, a poderżnięte gardło wygląda przerażająco. Okazuje się, że dziewczynka nie boi się ewentualnych doniesień medialnych, które mogą się pojawić po publikacji. Wiele osób pyta, czy nastolatka świadomie korzysta z Internetu.

Marta na celowniku. Dzieci w sidłach plotek

Odkąd Marta Kaczyńska zaczęła donosić o swoim, dość konserwatywnym podejściu do życia, media zaczęły pytać o jej prywatne decyzje. Będąc w zaawansowanej ciąży po raz trzeci powiedziała "tak" mężczyźnie. Jej partner - Piotr Zieliński - również stał się z dnia na dzień osobą publiczną. Fotografowie śledzą każdy ruch pary i donoszą o ewentualnych kontrowersjach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W sprawę zaangażowane są także dzieci Kaczyńskiej, które nie tylko muszą znosić plotki o swojej mamie, ale same są na bieżąco bohaterami artykułów tabloidów. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób do sprawy odniesie się prawniczka. Być może będzie musiała porozmawiać z córką nie tylko o braku hamulców w Internecie, ale i o jej własnych - ewentualnych problemach. Jak wiadomo, rysunki dzieci często świadczą o ich kondycji psychicznej. Marta Kaczyńska Instagram Ewy DubienieckiejZOBACZ TAKŻE:
  1. Wszyscy Polacy muszą to zrobić, a szykuje się prawdziwy koszmar. Przejdziemy przez piekło
  2. Tragedia w kopalni na Śląsku! Kilkanaście ofiar, trwa dramatyczna walka z czasem
  3. Tragedia. Uwielbiana księżna jest śmiertelnie chora, umiera
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News