Katolickie święta to wyjątkowy czas dla Marty Kaczyńskiej. Przyłapana na wielkim szczęściu

Katolickie święta to wyjątkowy czas dla Marty Kaczyńskiej. Przyłapana na wielkim szczęściu Źródło: Screen/youtube/ Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Marta Kaczyńska postanowiła wykorzystać katolickie święta w oryginalny sposób. Ten czas postanowiła spędzić w wyjątkowy sposób, na czym przyłapali ją paparazzi. Wygląda na szczególnie szczęśliwą.

Marta Kaczyńska swego czasu bardzo chętnie udzielała się w mediach. Jej kontrowersyjne felietony raz po raz wywoływały prawdziwe burze w sieci, ostatnio jednak zdecydowanie się uspokoiła. Ostatecznie miesiące raczej stroni od dziennikarzy i w pełni poświęca się życiu rodzinnemu i swoim najbliższym. 

Okazuje się, że świetną okazją do tego są również katolickie Święta Wielkiej Nocy. Marta Kaczyńska w tym wyjątkowym czasie postanowiła oddać się temu, co sprawia jej szczególną przyjemność. Została przyłapana przez paparazzi na poświęcaniu się czemuś, co sprawia, że jest szczególnie szczęśliwa i uśmiechnięta. 

Marta Kaczyńska wykorzystała katolickie święta, by oddać się szałowi zakupów. Przyłapali ją paparazzi 

W lipcu 2018 roku Marta Kaczyńska zawarła swój trzeci związek małżeński. Była wtedy w zaawansowanej ciąży, a od przyjścia na świat jej syna Aleksandra, postanowiła nie pojawiać się w mediach. Jak sugerowały tabloidy, całkowicie poświęciła się rodzinie, na szczęście jednak przyszły święta Wielkanocne, a z nimi nieco wolnego czasu. 

Tę okazję postanowiła wykorzystać również Kaczyńska, by zrobić coś, co przynosi jej prawdziwe szczęście. Wraz z mężem i dziećmi wybrała się na świąteczne zakupy na jeden z trójmiejskich targów, gdzie zauważyli ją czujni paparazzi. Jak widać na fotografiach, felietonistka jest niezwykle zadowolona i widać, że odpoczynek od świata mediów jej służy, jednak nie mogło obyć się bez ostrych przytyków internautów z okazji jej wyjścia z domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcia Kaczyńskiej znów wywołały prawdziwą burzę w sieci. Internauci są podzieleni

Wielkanocne zakupy celebrytki natychmiast podzieliły fanów. Część osób zauważa jej dobry humor i wiąże go z przyjściem na świat malutkiego Olka, inni jednak wypominają kobiecie, że święta Wielkanocne są dla niej jedynie szansą na porządne zakupy. Nie pomaga jej oczywiście również fakt, że Piotr Zieliński jest już jej 3. mężem, co ciężko przyporządkować do katolickiego prowadzenia rodziny. 

- Marta Kaczyńska, największa moralizatorka i hipokrytka w Polsce, katoliczka hahaha - drwi ostro internauta. 

- Wszystkich ojców dzieci zaprosiła na Święta Jezusa zmartwychwstałego? - bezlitośnie pyta kolejna osoba. 

- Ja już się pogubiłam, z którym z kolei ona jest i na jak długo szczęśliwa... - zauważa internautka. 

screen/Pudelek.pl

screen/Pudelek.pl

screen/Pudelek.pl

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

Źródło: Pudelek

Następny artykuł