Uśmiercili Martę Kaczyńską w sieci. Okrutny żart w dzień jej ślubu

Uśmiercili Martę Kaczyńską w sieci. Okrutny żart w dzień jej ślubu

Marta Kaczyńska z pewnością wpadnie w szał, gdy się o tym dowie. Okrutni internauci nie mogli zostawić jej w spokoju, nawet w dzień tak wspaniałej uroczystości jak ślub! Ich żart był nie byle jaki, bo dotyczył śmierci panny młodej.

Sobota była jednym z najważniejszych w życiu Marty Kaczyńskiej. Po kilku nieszczęśliwych związkach i trudnych latach życia w końcu mogła wpaść w ramiona ukochanego, już jako jego żona. Ślub cywilny odbył się po cichu, zaproszona została tylko najbliższa rodzina, między innymi prezes PiS, a prywatnie stryj Marty, Jarosław Kaczyński. Marta Kaczyńska ma nadzieję, że nowe małżeństwo będzie tym ostatnim. W przeszłości wzięła już ślub kościelny, który następnie uznano za nieważny przez Watykan, a także inny ślub cywilny. Z poprzednich związków ma dwie córki - Ewę i Martynę. To właśnie ta nietypowa, zawiła przeszłość Marty była przyczyną żartu internautów.

Marta Kaczyńska będzie cierpieć! Okrutni internauci nie odpuszczają

Jeden z użytkowników Twittera postanowił dopiec Marcie w ten wspaniały czas. - PILNE! Rok 2060. Na Wawelu została pochowana Marta Kaczyńska. Obok niej, pochowani zostali wszyscy jej nieżyjący mężowie. Pozostali wzięli udział w tej smutnej ceremonii - napisał hejter. Pozostali internauci przyłączyli się w komentarzach. - Trzeba było dobudować cztery piętra krypt, a i tak niektórzy mężowie są pochowani w pionie. Ale i tak było warto dla chwały Niepokalanej Martyi - pisze kolejny użytkownik Twittera. Żart jest niesmaczny i szkodliwy. Część internautów broni jednak Marty twierdząc, że nikt nie powinien wtrącać się w jej życie prywatne.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmarne wakacje Agaty Dudy. Nie dadzą jej spokoju
  2. Śmierć wstrząsnęła Wojciechowską. "Dla mnie to koniec pewnej epoki"
  3. Tym aresztowaniem żyją światowe media. Markle przerażona, nawet 20 lat więzienia
  4. Pies i upał. Jak sprawić, żeby nie cierpiał i było mu lżej
mąż Kaczyńskiej fot. youtube.com/eOstroleka Marta Kaczyńska Fot. Wikimedia Commons Facebook.com/@Marta Kaczyńska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News