Ślub siostrzenicy Jarosława Kaczyńskiego to temat niezwykle medialny. Sama Marta Kaczyńska pochwaliła się nim za pomocą Instagrama. Niestety szybko tego pożałowała.

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej wychodziła za mąż już trzykrotnie. Po raz pierwszy jeszcze na studiach, ale jej młodzieńczy związek nie przetrwał próby czasu.

Następne małżeństwo z Marcinem Dubienieckim, oskarżanym dziś o milionowe wyłudzenia z Państwowego Funduszy Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, zapowiadało się na lepsze. Para doczekała się dwóch córek, lecz to małżeństwo także zakończyło się rozwodem. Nie wiadomo w jakim stopniu zarzuty ciążące na Dubienieckim zmusiły Martę Kaczyńską do tej decyzji.

Rok temu Kaczyńska odnalazła kolejną miłość. Przedsiębiorca Piotr Zieliński zdążył spłodzić już kolejnego potomka Kaczyńskiej, a wczoraj wypowiedział wraz z nią formalne „tak”.

Marta Kaczyńska pożałowała tej publikacji

Oczekiwany ślub gdańskiej felietonistki i prawniczki nastąpił niespodziewanie. Jeszcze wczoraj rano dowiedzieliśmy się, że Kaczyńska i Zieliński zakupili obrączki, a po południu już cieszyli się z nowego życia na wspólnej drodze.

Doprawdy wszystko dzieje się tak szybko. Na ceremonii obecny był nawet prezes PiS, lecz sam ślub nie odbył się po myśli rodziny. Z racji niedotarcia stosownych dokumentów z Watykanu związek został zawarty w urzędzie stanu cywilnego, a nie w kościele na zasadach jednostronności.

Marta Kaczyńska dodała już także zdjęcie na swój Instagram, na którym widnieją dłonie zakochanych. Oczywiście na ich palcach znajdują się obrączki. Bratanica prezesa szybko jednak pożałowała. Wszystko z racji komentarzy pod postem.

– A ja nie będę się kajał, podlizywał i gratulował, bo nie ma czego. Powinnaś się kobieto ze wstydu pod ziemie zapaść, a nie się z tym swoim cyrkiem afiszować! Jak można w swoich „felietonach” ludziom prawic morały, a samej NIEMORALNIE żyć?!; Stryjek psychol pobłogosławił? Byś mu znalazła jakąś kobitkę póki rak go totalnie jeszcze nie wpierdolił. Niech pobzyka chociaż przed zgonem; Kościelny po rozwodzie? Można tak szybko to ogarnąć??? – czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż Kory szczerze o małżeństwie. Smutne, płakać się chce
  2. Uśmiercili Martę Kaczyńską w sieci. Okrutny żart w dzień jej ślubu
  3. Internauci dobijają pogrążonego w żałobie Dudę. „Dno moralne”
  4. PRIMARK w Polsce! Będą aż cztery sklepy
  5. Skatowna psina. Mimo to przeszła kilometry, żeby kogoś uratować
Fot. Instagram/mmkaczynska
Marta Kaczyńska
fot. instagram.com/mmkaczynska/
Marta kaczyńska
fot. facebook

Czy życzysz szczęścia Marcie Kaczyńskiej?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ku pamięci: Straciliśmy ich pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]

Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]

źródło: Instagram

Zobacz również