Marta Kaczyńska, córka Lecha Kaczyńskiego i bratanica jednego z najbardziej znaczących polityków w Polsce bierze ślub. Została przyłapana razem z partnerem Piotrem Zielińskim w Warszawie, kiedy przygotowywali się do ceremonii. Od wielu tygodni jest osobą bacznie obserwowaną przez media, co ma bezpośredni związek z oczekiwanymi narodzinami jej kolejnego dziecka.  

Jak donoszą reporterzy „Faktu” przygotowania do ceremonii idą pełną parą, a życie prywatne przyszłych małżonków jest oblegane przez ludzi, którzy chcą poznać kuluary związku jednego z najciekawszych duetów w polskim show-biznesie. Marta Kaczyńska ukończyła wydział prawa na Uniwersytecie Gdańskim zdając aplikację adwokacką.

Znana polska celebrytka od 2014 r. pisze felietony do tygodnika „Sieci”. Była już dwukrotnie zamężna (kolejno z Piotrem Smuniewskim i Marcinem Dubienieckim) a owocami jej związku z drugim mężem są dwie córki Ewa i Martyna. Aktualnie przygotowuje się do ślubu z Piotrem Zielińskim, z którym jest w ciąży.

Marta Kaczyńska po raz kolejny przyłapana przez media

Media nie odstępują jej na krok. Niedawno „Fakt” przyłapał ich na wspólnym kupowaniu obrączek. Według niektórych para próbuje zdążyć ze ślubem przed porodem, aby uniknąć skandalu.

Z całą pewnością, nieustanne prześladowanie przez reporterów, szokujące doniesienia i próby odkrycia jej życia prywatnego mogą negatywnie wpływać na nią i na nienarodzone dziecko.

Gdzie jest granica prywatności?

Na świecie kwestia granicy pomiędzy tym co można ujawniać, a co powinno zostać nienaruszalne jest gorąca i aktualna. Temat jest tym chętniej podnoszony z powodu skandali związane z udziałem celebrytów, spowodowanych sprzedaniem ich prywatności tabloidom.

Jednym z największych tego typu wydarzeń było ujawnienie zdjęć Kate Middleton z sesji, na której opalała się topless, wywołało to ostrą reakcję brytyjskiego dworu królewskiego i ogólną debatę na ten temat. Co o tym sądzicie? Czy gwiazdy również mają prawo do prywatności?

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska
Fot. Instagram/Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska
Fot. YouTube/eOstroleka

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężarna Kaczyńska zlinczowana przez internautów, Katoliczka wielokrotna rozwódka
  2. Wyciek z PiS! Przypadkiem ujawniono kluczową decyzję Morawieckiego
  3. Znana zagraniczna sieć wchodzi do Polski!
  4. Horror sprzedają psy jak zabawki, bez wody, związane  i wciśnięte do butelek

Polscy politycy na wzruszających zdjęciach rodzinnych [ZOBACZ!]


Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS

ŹRÓDŁOfakt.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.