Będzie skandal. Partner Kaczyńskiej nagle zmienił zdanie tuż przed PORODEM!

Będzie skandal. Partner Kaczyńskiej nagle zmienił zdanie tuż przed PORODEM!

Zaskakujący zwrot! Marta Kaczyńska z pewnością nie mogła w to uwierzyć. Mimo że poród jest już bardzo blisko, planowany jest bowiem na połowę sierpnia, jej przyszły mąż nagle zmienił zdanie. Teraz o Kaczyńskiej i jej partnerze zrobi się naprawdę głośno!

Marta Kaczyńska urodzi w ciągu najbliższych tygodni. Świadczy o tym duży brzuch, ale przede wszystkim dowodem są informacje, które wyciekły do mediów. Przyszła mama z pewnością nie może doczekać się kolejnego dziecka, prawdopodobnie córki. Jednak to nie jedyna sprawa, która zaprząta jej głowę. Jej partner wprowadza kolejne zamieszanie.

Marta Kaczyńska: Kiedy weźmie ślub? Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał!

Marta Kaczyńska czeka nie tylko na kolejne dziecko, ale i kolejny ślub! Po tym, jak Kościół unieważnił jej poprzedni sakramentalny związek małżeński, Marta w końcu może wyjść za wymarzonego partnera! Jak podaje gazeta Fakt, ślub może się wydarzyć szybciej, niż myśleliśmy. Gazeta dotarła do informacji, że uroczystość będzie miała miejsce jeszcze przed porodem! Podobno bardzo zdecydowany na takie przyspieszenie spraw jest sam partner Kaczyńskiej, Piotr Zieliński. Czyżby więc miało się to odbyć już za... kilka dni?! Nie znamy dokładnej daty. Jesteśmy jednak ciekawi, jak Marta Kaczyńska da sobie radę ze ślubem i weselem w tak zaawansowanej ciąży. Problemem może być chociażby tak podstawowa sprawa, jak sukienka. Choć Kaczyńska już raz wzięła ślub kościelny, z pewnością chciałaby i ten uczcić w odpowiedni sposób. Problemem mogłoby być też ogólne osłabienie. Kobieta w jej sytuacji musi dużo odpoczywać i przede wszystkim unikać stresu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda w żałobie. "Wiadomość o śmierci"
  2. Królowa interweniowała! Meghan Markle w pośpiechu kasuje dowody
  3. Kościół się z tego nie wytłumaczy. Ich największa duma to oszustwo!
  4. Stracisz psa i wolność! Bezmyślne zachowanie tępione przez policję!
fot. instagram.com/mmkaczynska/ fot. instagram.com/mmkaczynska/
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News