Marta Kaczyńska znowu wywołała sensację! Co zrobiła?

Marta Kaczyńska znowu wywołała sensację! Co zrobiła? Źródło: youtube.com/MadDog

Marta Kaczyńska zdaje się ostatnio unikać pierwszych stron gazet i zdecydowanie wyciszać zamieszanie wokół swojej osoby. Czasami daje to skutek zupełnie odwrotny, gdyż wszelkie nowe doniesienia na jej temat są na wagę złota. Po dłuższej ciszy siostrzenica Jarosława Kaczyńskiego wywołała kolejną sensację.

Marta Kaczyńska na poważnie wzięła sobie do serca to, że rodzina jest najważniejsza. Od kilku dobrych tygodni zajmuje się przede wszystkim pielęgnowaniem relacji z najbliższymi w domowym zaciszu. Raz na jakiś czas zdarza jej się jednak poruszyć tłumy, kiedy udostępnia kolejne ciekawostki z życia. Tym razem wyręczyła ją córka, która postanowiła pochwalić się "gustem" swojej mamy.

Marta Kaczyńska znowu zaskakuje

Nie od dzisiaj wiadomo, że w przypadku wielkich gwiazd nie raz pojawiają się towarzysze stający się czołowymi postaciami w ich życiu. Mowa oczywiście o zwierzakach, które doprawdy potrafią zawrócić w głowach znanych osobistości. Największe światowe sławy, takie jak Taylor Swift czy Paris Hilton przyzwyczaiły do tego, że często pojawiają się publicznie ze swoimi pupilami. W rodzimym show biznesie również nie brakuje takich przykładów. Wystarczy wspomnieć Korę i jej suczkę Ramonkę, która przez kilkanaście lat towarzyszyła swojej właścicielce. Wielkiej sympatii do swojego psiaka nie skrywała również nigdy Marta Kaczyńska. Córka byłego prezydenta bardzo dba o to, by jej suczka Mimi miała wszystko, czego tylko zapragnie. Chihuahua traktowana jest jak prawdziwa księżniczka, czego dowodem jest zdjęcie opublikowane właśnie przez córkę Kaczyńskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ujemne temperatury doskwierają nie tylko ludziom, ale także zwierzętom. Dobrze wie o tym Marta Kaczyńska, która dba, aby jej suczka w jak najmniejszym stopniu odczuła nieprzyjemną zimową aurę. Na Instagramie jej córki można zobaczyć, jak wygląda zimowe ubranko Mimi. Suczka dumnie paraduje w różowym kubraczku na podbój miasta. Widać, że nie straszne jej śniegi i mrozy, a swoją drogę pokonuje sprawniej niż jeden Polak do pracy. Marcie Kaczyńskiej wypada przyznać, że bardzo dobrze zaopiekowała się zwierztkiem, gdyż ubranko, w którym pojawiła się w instagramowej relacji, daje jej pełną swobodę. Wydaje się, że jest to postawa godna pochwały, szczególnie patrząc na to, jak wrażliwe są pieski rasy Chihuahua. Pupile w ubraniach coraz rzadziej stają się być fanaberią gwiazd, gdyż często można spotkać taki widok na ulicach. Trzeba jednak pamiętać, że przede wszystkim należy kierować się dobrem naszych podopiecznych, a nie trendami, które czasami zakrawają o prawdziwy dramat. pikio.pl marta kaczyńska 2 instagram.com/ewaaleksandrad/ ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Co się dzieje ze Sławomirem?! Gwiazdor zasłużył sobie na to 
  2. Strój Michała Szpaka wywołał kontrowersje. Tego nie założyłaby nawet Rozenek 
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Ile waży Agnieszka Chylińska. Fani gwiazdy bardzo boją się o jej ZDROWIE!
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News