Największy sekret Kaczyńskiej wyszedł na jaw! Będzie wściekła

Największy sekret Kaczyńskiej wyszedł na jaw! Będzie wściekła

Marta Kaczyńska znalazła się w ostatnim czasie na językach całej Polski z powodu swojej trzeciej ciąży. Chociaż córka zmarłego prezydenta stara się chronić sekrety życia prywatnego, światło dzienne ujrzała właśnie jej ogromna tajemnica. Prawniczka bez wątpienia nie będzie z tego faktu zadowolona.

Kaczyńska ma już za sobą dwa nieudane małżeństwa. Nie oznacza to jednak, że nie szuka ona szczęścia w miłości, które znaleźć miała przy boku nowego partnera - majętnego biznesmena, który, jak ona sama, uwielbia konie.

Marta Kaczyńska weźmie ślub już na dniach!

Szczególne kontrowersje wśród wyborców wuja prawniczki wywoływał jednak fakt, iż zaszła ona w ciążę, chociaż nie związała się jeszcze przysięgą małżeńską z ojcem dziecka. Co ciekawe, taki stan rzeczy ma już wkrótce ulec zmianie. Jak twierdzi informator portalu Pudelek, Kaczyńska zaplanowała ślub jednostronny na czas przed narodzinami kolejnego potomka. Do uroczystości dojdzie więc już wkrótce, gdyż poród jest ponoć spodziewany w połowie sierpnia. Warto zaznaczyć, że swą przysięgę przed ołtarzem wypowie jedynie prawniczka. Jej partner także jest bowiem rozwodnikiem, który nie może już wziąć ślubu w tradycyjny dla katolicyzmu sposób.

Kaczyńska będzie wściekła na media?

Internauci są przekonani, że Kaczyńska będzie zła z powodu ujawnienia informacji dotyczących ceremonii. Chociaż sama często wypowiada się głośno na tematy światopoglądowe, woli utrzymywać szczegóły życia prywatnego w tajemnicy, co jednak tym razem zdecydowanie jej się nie udało.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Spisek za kulisami?! Kaczyński i Duda zrobili Polaków w balona
  2. Kandydat na prezydenta w furii. „Z ciebie jest po prostu ch*j”
  3. Patryk Jaki przegra wybory przez własnego brata?! Nie uwierzycie, czym się zajmuje
  4. Ten pies przeszedł gehennę. Odcięte uszy i poderżnięte gardło, nikt mu nie pomógł
Marta Kaczyńska Fot. Instagram/Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska Fot. Wikimedia Commons Marta Kaczyńska Fot. Wikipedia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News