To był jeden z trudniejszych dni w życiu Marty Kaczyńskiej. Radość z macierzyństwa w cieniu rodzinnej tragedii

To był jeden z trudniejszych dni w życiu Marty Kaczyńskiej. Radość z macierzyństwa w cieniu rodzinnej tragedii Źródło: screen/Yutube.com/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie, które wzruszyło internautów. Wczoraj był dzień mamy, a więc moment, gdy każdy z nas stara się spędzić trochę czasu ze swoją mamą, dziękując jej za trud, a także za jej miłość i troskę. Wczoraj Kaczyńska nie mogła tego zrobić, a internauci z całej Polski współczuli jej, wspominając tragiczny wypadek, w którym zginęła jej mama.

Marta Kaczyńska nieustannie doświadcza miłości od swoich dzieci. Ma z nimi dobre relacje, co widać wyraźnie choćby na zdjęciach, które co jakiś czas pojawiają się w Internecie. Kaczyńska 26 maja otrzymała od swoich latorośli piękne prezenty, a także życzenia. Na fotografii pokazała jeden z nich, który spodobał się internautom. Przy okazji postanowili oni wspomnieć także mamę Marty - Marię Kaczyńską, która 10 kwietnia 2010 roku wraz z mężem zginęła w tragedii Smoleńskiej.

Marta Kaczyńska otrzymała od dzieci życzenia na Dzień Matki

Dzień Matki to święto, które obchodzi miliony Polaków. Jest to specjalna okazja do tego, aby w końcu spędzić ze swoją rodzicielką więcej czasu. Żyjemy dzisiaj w świecie, który zmusza nas do ciągłego biegu i zdecydowanie przeszkadza w budowaniu relacji rodzinnych. Również celebryci publikowali wczoraj wspólne zdjęcia z rodzicami.

Dzieci Marty Kaczyńskiej pamiętały o swojej mamie. Z okazji Dnia Matki podarowały jej przepiękny bukiet kwiatów, a także z pewnością wiele innych upominków. To bardzo wzruszające chwile dla prawniczki. W końcu Kaczyńska stara się jak może, aby jej dzieci miały jak najlepsze warunki do życia. Prezent, który wczoraj otrzymała, musi znaczyć dla niej bardzo wiele i jest zwieńczającym jej trudy podziękowaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mama Kaczyńskiej zmarła 9 lat temu

Dzień Matki to także dogodny moment, aby przez chwilę zwrócić się wspomnieniami w stronę mamy - Marii Kaczyńskiej. Marta z pewnością przywoływała w myślach swoje dzieciństwo. Mama wychowała ją na wspaniałą kobietę, która dzisiaj jest znaną felietonistką, autorem książek, a także robi karierę jako prawniczka. Katastrofa po dziś dzień, szczególnie w takich okolicznościach jak 26 maja, musi budzić u Kaczyńskiej trudne emocje, w których dominuje smutek i tęsknota. Jak się okazuje także internauci wspominają mamę Kaczyńskiej.

 - Piękny bukiet. Myślę też o Pani Mamie, Pani Prezydentowej. Wspaniała kobieta - napisała jedna z internautek na Instagramie.

Fot. Instagram / Marta Kaczyńska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł