O wpisie Kaczyńskiej mówi dziś cała Polska. Porusza do łez

O wpisie Kaczyńskiej mówi dziś cała Polska. Porusza do łez

Marta Kaczyńska czasami bardziej aktywizuje się w mediach społecznościowych. Dziś o jej wpisie mówi cała Polska, ponieważ niejednego porusza on do łez. Sami się przekonajcie.

Marta Kaczyńska wciąż pozostaje jedną z osób znanych wszystkim Polakom, które wzbudzają największe zainteresowanie. Ciężarna bratanica prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, osiem lat temu przeżyła okropną tragedię. Dziś oczy mediów z całej Polski zwrócone są ku Marcie Kaczyńskiej, a to wszystko za sprawą jej niezwykle poruszającego wpisu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Ile zarabia Anna Lewandowska? Trzymajcie się krzeseł

Marta Kaczyńska wspomina rodziców

Katastrofa smoleńska zabrała Polakom elitę narodu, z kolei Marcie Kaczyńskiej odebrała oboje rodziców. Jedynaczka została na świecie tylko ze swoimi dziećmi i stryjem. Lech Kaczyński i Maria Kaczyńska, prezydent i pierwsza dama, na zawsze pozostają obecni w jej wspomnieniach. Teraz Marta Kaczyńska udostępniła na swoim Facebooku wzruszające zdjęcie, na którym są Lech i Maria Kaczyńscy, uśmiechnięci, zdrowi i szczęśliwi. Łzy napływają do oczu, kiedy zna się ich dalszą historię. Córka nie podpisała zdjęcia w żaden sposób, natomiast zaraz pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. - Na zawsze w naszych sercach - głosi jeden z komentarzy. - Pamiętamy - napisał ktoś inny. - Łączymy się w modlitwie - wspomina jedna z internautek. Zdjęcie udostępnione przez Martę Kaczyńską na Facebooku, fot. Facebook Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ogromna akcja antyterrorystów pod Wrocławiem! Zabarykadował się w wytwórni broni
  2. Mocna decyzja ws. Tomasza Komendy. Jego prawnik walczy
  3. Nie odpuszczają! TVN na celowniku PiS, wszystko odbędzie się po cichu
  4. Nie odpuszczają! TVN na celowniku PiS, wszystko odbędzie się po cichu
  5. ŻENADOMETR eksplodował! To co się dzieje w Opolu to jakaś porażka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News