Kaczyńska chciała uczcić pamięć rodziców. Zrobiła to w specyficzny sposób

Kaczyńska chciała uczcić pamięć rodziców. Zrobiła to w specyficzny sposób

Marta Kaczyńska, jak miliony mieszkańców naszego kraju, zdecydowała się 1 listopada w wyjątkowy sposób uczcić pamięć swoich bliskich zmarłych. Prawniczka przypomniała na Facebooku o ukochanych rodzicach, którzy odeszli niespodziewanie 10 kwietnia 2010 roku. Uczyniła to w naprawdę wzruszający sposób.

Marta Kaczyńska jest obecnie bardzo popularną felietonistką, która pracuje jednak oczywiście przede wszystkim jako prawniczka. Opinia publiczna zapoznaje się z konserwatywnymi poglądami córki Marii i Lecha Kaczyńskich głównie dzięki jej tekstom dla "Sieci" oraz portalom społecznościowym. To właśnie za pośrednictwem jednego z nich publicystka podzieliła się więc w uroczystość Wszystkich Świętych wspomnieniem o ukochanych rodzicach. Przypomnijmy, że prezydencka para zginęła 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie lotniczej rządowego tupolewa, która do dziś wywołuje ogromne kontrowersje. Część opinii publicznej wciąż uważa bowiem, że pod Smoleńskiem doszło do zamachu.

Marta Kaczyńska opublikowała wzruszające zdjęcia rodziców. Sympatycy są zachwyceni

Marta Kaczyńska pokazała na swym koncie na Facebooku wyjątkowe, niepublikowane wcześniej zdjęcia matki oraz ojca. Stanowią one niezwykle ważną, intymną pamiątkę, dlatego też zwolennicy prawniczki byli bardzo uradowani faktem, iż zdecydowała się podzielić z nimi tym wspomnieniem. Na fotografii możemy zobaczyć, że zdjęcia Marii i Lecha Kaczyńskich córka oprawiła w eleganckie ramki oraz postawiła je na jednej z półek z książkami w swoim domu. Dzięki temu publicystka w sposób symboliczny może mieć wciąż rodziców u swego boku.

Poruszeni internauci wspominają parę prezydencką pod zdjęciem Kaczyńskiej

- Bardzo Ich brak - napisała w komentarzu posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka, której zawtórowało szybko bardzo wielu internautów, chętnie udostępniając także fotografię. - Brak Ich fizycznie, ale są pośród nas duchowo - odpowiedział parlamentarzystce jeden z wyraźnie wzruszonych internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ "Pamiętamy! Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie..."; "Fantastyczni ludzie, nietuzinkowi, tak po prostu"; "Taka mądra, kochająca się para... Czemu tak szybko?"; "Dlaczego dobrych ludzi cenimy dopiero gdy odejdą"; "Pan Lech Kaczyński był wielkim człowiekiem, nigdy go nie zapomnę. A jego żona to uosobienie klasy i mądrości. Polska za wami tęskni" - czytamy w komentarzach na prywatnym profilu Marty Kaczyńskiej na popularnym portalu społecznościowym. Sama prawniczka nie zdecydowała się w żaden sposób podpisać wzruszającej fotografii. Internauci zaznaczają jednak, że nie potrzebuje ona żadnego komentarza ze strony Kaczyńskiej, gdyż jest sama w sobie niezwykle wymowna. Marta Kaczyńska Fot. Facebook/Marta KaczyńskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragiczne doniesienia. Nie żyje wybitna Polka, zawdzięczamy jej naprawdę wiele
  2. Jak się ubrać do biegania w chłodne dni? Wszystko, co powinnaś wiedzieć
  3. Bardzo gorzkie słowa. Weronika Rosati przerwała milczenie ws. największej tragedi jej życia
  4. Pies leżał godzinami na poboczu, nikt nie reagował. Pomógł mu ktoś wyjątkowy
  5. Bohater „Rodziny zastępczej” zniknął z mediów. Nie uwierzycie co się z nim stało
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News