Marta Kaczyńska pochwaliła się romantycznym zdjęciem. Z kim była na randce?

Marta Kaczyńska pochwaliła się romantycznym zdjęciem. Z kim była na randce? Źródło: YT

Marta Kaczyńska jest mistrzynią jeżeli chodzi o zaskakiwanie internautów. Teraz postanowiła zamieścić bardzo romantyczne zdjęcie. Pojawiły się liczne pytania o to, z kim była na randce.

Marta Kaczyńska poprzez swoje felietony oraz zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych, potrafi wywołać prawdziwie sprzeczne emocje. Jednak teraz większość internautów jest jednocześnie zaskoczonych i onieśmielonych. Przede wszystkim powalił ich na kolana przepiękny widok nadmorskiego krajobrazu, a po drugie wszyscy zastanawiają się, z kim Kaczyńska spędziła te romantyczne chwile. 

Marta Kaczyńska wybrała się na romantyczny spacer

Część internautów nie pała do prawniczki sympatią, krytykując ją niemalże na każdym kroku. Jednym z głównych zarzutów, jest fakt, że Kaczyńska często namawia, aby ludzie przestrzegali nauk wiary katolickiej, a sama aktualnie jest w swoim już trzecim związku małżeńskim. Dodatkowo jej pierwsza córka przyszła na świat, kiedy trwało jej pierwsze małżeństwo, ale ojcem okazał się drugi partner kobiety.

To doprowadziło do sytuacji, w której często zarzucana jest jej hipokryzja, a fakt, że często w swoich felietonach porusza tematy moralne, tylko dolewa oliwy do ognia. Inni natomiast nie dostrzegają w życiu Kaczyńskiej niczego złego i szturmem zbierają się wokół niej poprzez profile w mediach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że córka Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej jest bardzo aktywna w sieci, gdzie publikuje całą masę zdjęć. Zazwyczaj, uwieczniane są na nich przepiękne krajobrazy, ale nie tylko. Kaczyńska często dzieli się również swoją pasją, jaką są konie i jeździectwo. Jednak to właśnie jedno z ostatnich zdjęć wzbudziło zachwyt internautów oraz ich zaciekawienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób, widząc tak romantyczną scenerię, zaczęło sugerować, że Kaczyńska wybrała się na randkę z kolejnym swoim kochankiem, co wprost nawiązuje do bujnego życia uczuciowego Marty. Inni natomiast wprost piszą, o doskonałej scenerii do spaceru z mężem.

 - No tak, jak trzeba kolejnego frajera poderwać, to mu się pokazuje takie widoki - pisze jedna z internautek.

 - Idealne miejsce, na spacer z ukochanym mężem. Pozdrawiam - czytamy.

 - Widok faktycznie zapiera dech w piersiach, ale wątpię, żeby była tam ze swoim mężem - dodaje pewien internauta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Aktorka "Barw szczęścia" opowiedziała o swojej walce z otyłością i depresją. "Tyłam, żeby mnie było więcej"
  3. Ślub zamienił się w koszmar przez księdza. Skandaliczna decyzja duchownego
  4. Wnuczek niewyobrażalnie skrzywdził babcię 127 razy. Ona o niczym nie wiedziała
  5. Doskonale, tak wystylizowane paznokcie przebijają nawet hybrydę! Są super dla słabych pazurków

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News