Media przekazały radosną nowinę o rodzinie Marty Kaczyńskiej. Podwójne szczęście?

Media przekazały radosną nowinę o rodzinie Marty Kaczyńskiej. Podwójne szczęście? Źródło: YouTube - FAKT24.pl

Marta Kaczyńska przez wiele lat szukała szczęścia, jednak sprawy rodzinne długo nie pozwalały jej na zaznanie spokoju. Ostatecznie okazało się, że w końcu udało jej się znaleźć powody do radości. Wygląda na to, że obecnie wszystko zaczyna się w jej życiu układać.

Marta Kaczyńska uchodziła za kobietę, która nie potrafi znaleźć szczęścia w miłości. Przed rokiem doszło do jej trzeciego ślubu, poprzednie dwa (z Piotrem Smuniewskim i Marcinem Dubienieckim) nie należały do udanych. Fani kobiety mogli mieć nadzieję, że Piotr Zieliński ostatecznie okaże się tym jedynym, z którym kobieta będzie mogła spędzić resztę swojego życia.

Przez pewien czas pojawiały się wątpliwości w związku z tym, że oboje małżonkowie wciąż nie zamieszkali razem. Wszystko wynika z ich obowiązków zawodowych, przez co ich związek musiał radzić sobie z wieloma trudnościami. Póki co trzeba przyznać, że oboje starają się zniwelować wszystkie problemy, by ich relacja była powodem do radości.

Marta Kaczyńska wreszcie jest szczęśliwa

Ze względu na obowiązki zawodowe Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński nie są w stanie mieszkać razem. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich żyje w Gdańsku, gdzie czuje się najlepiej, natomiast praca Zielińskiego sprawia, że mężczyzna powinien jak najwięcej czasu spędzać w Warszawie. Dlatego nie zawsze udaje się spotykać tak często, jak oboje na pewno by tego chcieli.

Nie oznacza to jednak, że taka rozłąka wpływa niekorzystnie na Kaczyńską. Z pewnością dzięki tak długim nieobecnościom jej męża każde spotkanie jest wyjątkowe i zostaje w pamięci kobiety na długo. Może się więc wydawać, że rzadkie bezpośrednie kontakty z mężem nie są w tym wypadku przeszkodą i powodem do problemów rodzinnych, lecz wielką radością.

Przez wiele lat Kaczyńska nie mogła liczyć na szczęście w miłości. Być może było to spowodowane własnie tym, że nie była w stanie wyobrazić sobie spędzania każdego dnia życia z tym samym mężczyzną u boku. Ta sytuacja może więc wpływać korzystnie na relacje pomiędzy małżonkami, które są ponoć lepsze, niż komukolwiek mogłoby się wydawać.

Marta Kaczyńska nie kryje radości

Znajomi mężczyzny wyrażali głośno swoje obawy na temat tego, że jego nieobecność może być problemem dla Kaczyńskiej, jednak okazuje się, że kobieta nie narzeka na obecnie panujące warunki i wystarcza jej kontakt telefoniczny z ukochanym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Narodziny synka, do których doszło kilka dni po ślubie, były kolejnym radosnym wydarzeniem w życiu Marty Kaczyńskiej. Wiele wskazuje na to, że ma ona wielkie powody do szczęścia, bo układa jej się nie tylko w życiu małżeńskim, ale i w kontaktach z dziećmi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Marty Kaczyńskiej stanął w obronie oskarżonego O GWAŁT Bieniuka: „Parciu instagramowych dziewczyn na szkło”
  2. Andrzej Duda, nutella i szalona podróż autostopem. Oto PRAWDZIWA twarz Agaty i Andrzeja Dudów! Ta historia zwali was z nóg
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News