Przyszły mąż Kaczyńskiej przyłapany! Prezes go rozszarpie

Przyszły mąż Kaczyńskiej przyłapany! Prezes go rozszarpie

Marta Kaczyńska podczas spaceru została przyłapana wraz z ukochanym kolosalnej nieodpowiedzialności. Piotr został przyłapany na paleniu papierosów przy ciężarnej Marcie. Oboje jednak nie zdają się przejmować tym faktem.

Dużo mówi się o dziecku pary, jak i o ich przyszłym ślubie. Często publikowane są ich wspólne zdjęcia. Para nie ukrywa się ze swoim szczęściem. Ostatnie jednak zdjęcie wzbudziło dużo negatywnego szumu. Na zdjęciu widzimy zakochanych podczas spaceru. Na którym ukochany Marty Kaczyńskiej pali przy niej papierosy, mimo że jest w ciąży. Czyżby nie zdawał sobie sprawy, że w ten sposób szkodzi całej ich trójce? - Oj, nieładnie! Przyszły mąż Marty Kaczyńskiej najwidoczniej przedkłada ohydny nałóg nad stan błogosławiony swej ukochanej! Przyłapaliśmy Piotra, gdy w najlepsze palił papierosy w towarzystwie ciężarnej. Czy zdaje sobie sprawę z tego, że tym samym truje wnuka Jarosława Kaczyńskiego? - relacjonuje "Super Express" Rzecz jasna Marta Kaczyńska nie jest córką prezesa PiS. Jednak jej dzieci traktują go jak dziadka. Czy Jarosław Kaczyński przystopuje zachowanie Piotra?

Marta Kaczyńska przyłapana z Piotrem

Jakiś czas temu Marta Kaczyńska mówiła, że sama przestała palić i nie toleruje papierosów w swoim domu. Tym bardziej dziwi to, że nie przeszkadza jej nałóg Piotra. Zwłaszcza że spodziewają się dziecka. Jest to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie ze strony przyszłych rodziców. Oczywiście nikt nie może całkowicie zabronić palenia. Jednak powinien się powstrzymać od tego, gdy spędza czas z ukochaną. Zobacz także:
  1. Szok! Największy sekret Wodeckiego ujawniony rok po śmierci
  2. Nalot służb na Łazienki Królewskie. Akcja na szeroką skalę
  3. Popłoch w PiS! Rydzyk wypowiada wojnę, założy własną partię?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News