Media ani na chwilę nie spuszczają oka z córki tragicznie zmarłego prezydenta. Wiadomo, że spędziła wakacje na Mazurach, gdzie była ze swoim nowym partnerem. Już pojawiają się rewelacje, jakoby chciała niebawem wziąć ślub.

Marta Kaczyńska wzbudza coraz większą uwagę mediów, od czasu kiedy w marcu związała się z nowym mężczyzną. Nieznajomy towarzyszy prezydenckiej córce w wielu wydarzeniach i już niejednokrotnie został uchwycony na zdjęciu paparazzich. Ostatnio nawet spędził wspólne wakacje razem z Kaczyńską i jej dziećmi.

Para razem ze swoimi pociechami wypoczywała na Mazurach. Przez kilka dni Kaczyńska i jej córki oraz jej partner i jego dzieci z poprzedniego związku przebywali w mazurskiej posiadłości mężczyzny. Kaczyńska podczas pobytu na wakacjach opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z wypoczynku. Na jednym z nich widać jak jej córki i syn jej partnera stoją wspólnie na pomoście.

Wspólnie spędzone wakacje miały być bardzo ważne dla Kaczyńskiej. Ta bowiem zamierza podobnie jak swój były mąż, Marcin Dubieniecki, ponownie wziąć ślub. Pojawiły się informacje, które pozwalają sądzić, że wczasy na Mazurach to wstęp do tego. Kaczyńska chciała zacieśnić więzi między swoimi najbliższymi, a rodziną swojego nowego partnera.

źródło: instagram.com/mmkaczynska
źródło: instagram.com/mmkaczynska
źródło: instagram.com/mmkaczynska

ZOBACZ TAKŻE:

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

 

...

Zobacz również