Marta Kaczyńska od zawsze była osobą, której poczynania są śledzone publiczne. Córka tragicznie zmarłej pod Smoleńskiem pary prezydenckiej nie raz była na ustach wszystkich portali plotkarskich. Podejrzewano ją nawet o romans z Andrzejem Dudą! Jednak to, co ostatnio zrobiła, przeszło oczekiwania wszystkich.

Marta Kaczyńska nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego słynie ze swoich bezkompromisowych poglądów, a także z bogatego życia uczuciowego. Kobieta, która była mężatką już trzy razy, postanowiła zszokować opinię publiczną oraz udowodnić miłość do obecnego wybranka. Internauci są w szoku.

Marta Kaczyńska i jej samochód

Losy Kaczyńskiej przez ostatnie miesiące są głośno komentowane przez portale plotkarskie. Głośny rozwód, a także nowy związek, którego owocem jest dziecko, sprawiły, że córka Lecha i Marii Kaczyńskiej nie schodziła z ust opinii publicznej. Ostatnio jednak idyllę i szczęście wynikające z nowego związku popsuło jedno, osobiste zdarzenie z życia kobiety.

Spod domu Marty Kaczyńskiej skradziony został samochód. Mowa o Audi q7, którego wartość przekracza kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zrozpaczona bratanica prezesa PiS mocno przeżyła włamanie do własnej rezydencji. W trudnych chwilach pomagał jej świeżo upieczony tata oraz małżonek – Piotr Zieliński.

Jak się okazało, złodziei udało się ująć, a auto w jednym kawałku powróciło do prawowitej właścicielki. Zdarzenie opisał jeden z policjantów zajmujących się sprawą:

– 14 września zostaliśmy poinformowani o kradzieży audi z jednego z domów na terenie Sopotu. Tego samego dnia skradziony samochód został odzyskany na terenie Gdańska. Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli wiele śladów. Po zakończeniu czynności samochód zwrócono pokrzywdzonej. Czynności dotyczące kradzieży cały czas trwają, między innymi ustalamy świadków, zabezpieczamy monitoringi i analizujemy ich zapisy – podał w rozmowie z TVN24 funkcjonariusz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Namiętne pocałunki?!

Z komisariatu samochód odebrany został przez męża Marty Kaczyńskiej. Kobieta, gdy zobaczyła swojego ukochanego w odnalezionej zgubie, poczuła radość i wzruszenie. Nie licząc się z nikim i niczym, świeżo upieczona mama otworzyła drzwi wejściowe Audi i obdarzyła swojego męża gorącymi i namiętnymi pocałunkami. Internauci oraz wyborcy PiS są w szoku ze względu na wylewność jej uczuć.

Komentarze opinii publicznej dzielą się na dwa obozy. Jedni gratulują i życzą szczęścia młodej parze, a drudzy są oburzeni tak wylewnym i ocierającym się o erotyzm aktem. Czy Jarosław Kaczyński odniesie się do zamieszania ze swoją bratanicą? Czas pokaże.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polsat będzie nawracał Polaków! Widzowie są oburzeni
  2. Maja Ostaszewska pierwszy raz o traumie z dzieciństwa. „Zrzucili mnie ze schodów”
  3. Widzowie czekają w napięciu na ten odcinek DDTVN! Rusin skonfrontuje się z Górniak po latach wojny
  4. Pokłóciła się z chłopakiem. W zemście zrobiła coś strasznego jego psu
  5. Znaki zodiaku, które najszczęśliwsze będą jako…SINGLE!

Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS

Zobacz również