Marta Kaczyńska przyłapana! Baraszkowała z mężczyzną w samochodzie

Marta Kaczyńska przyłapana! Baraszkowała z mężczyzną w samochodzie

Marta Kaczyńska od zawsze była osobą, której poczynania są śledzone publiczne. Córka tragicznie zmarłej pod Smoleńskiem pary prezydenckiej nie raz była na ustach wszystkich portali plotkarskich. Podejrzewano ją nawet o romans z Andrzejem Dudą! Jednak to, co ostatnio zrobiła, przeszło oczekiwania wszystkich.

Marta Kaczyńska nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego słynie ze swoich bezkompromisowych poglądów, a także z bogatego życia uczuciowego. Kobieta, która była mężatką już trzy razy, postanowiła zszokować opinię publiczną oraz udowodnić miłość do obecnego wybranka. Internauci są w szoku.

Marta Kaczyńska i jej samochód

Losy Kaczyńskiej przez ostatnie miesiące są głośno komentowane przez portale plotkarskie. Głośny rozwód, a także nowy związek, którego owocem jest dziecko, sprawiły, że córka Lecha i Marii Kaczyńskiej nie schodziła z ust opinii publicznej. Ostatnio jednak idyllę i szczęście wynikające z nowego związku popsuło jedno, osobiste zdarzenie z życia kobiety. Spod domu Marty Kaczyńskiej skradziony został samochód. Mowa o Audi q7, którego wartość przekracza kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zrozpaczona bratanica prezesa PiS mocno przeżyła włamanie do własnej rezydencji. W trudnych chwilach pomagał jej świeżo upieczony tata oraz małżonek - Piotr Zieliński. Jak się okazało, złodziei udało się ująć, a auto w jednym kawałku powróciło do prawowitej właścicielki. Zdarzenie opisał jeden z policjantów zajmujących się sprawą: - 14 września zostaliśmy poinformowani o kradzieży audi z jednego z domów na terenie Sopotu. Tego samego dnia skradziony samochód został odzyskany na terenie Gdańska. Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli wiele śladów. Po zakończeniu czynności samochód zwrócono pokrzywdzonej. Czynności dotyczące kradzieży cały czas trwają, między innymi ustalamy świadków, zabezpieczamy monitoringi i analizujemy ich zapisy – podał w rozmowie z TVN24 funkcjonariusz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Namiętne pocałunki?!

Z komisariatu samochód odebrany został przez męża Marty Kaczyńskiej. Kobieta, gdy zobaczyła swojego ukochanego w odnalezionej zgubie, poczuła radość i wzruszenie. Nie licząc się z nikim i niczym, świeżo upieczona mama otworzyła drzwi wejściowe Audi i obdarzyła swojego męża gorącymi i namiętnymi pocałunkami. Internauci oraz wyborcy PiS są w szoku ze względu na wylewność jej uczuć. Komentarze opinii publicznej dzielą się na dwa obozy. Jedni gratulują i życzą szczęścia młodej parze, a drudzy są oburzeni tak wylewnym i ocierającym się o erotyzm aktem. Czy Jarosław Kaczyński odniesie się do zamieszania ze swoją bratanicą? Czas pokaże.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Polsat będzie nawracał Polaków! Widzowie są oburzeni
  2. Maja Ostaszewska pierwszy raz o traumie z dzieciństwa. „Zrzucili mnie ze schodów”
  3. Widzowie czekają w napięciu na ten odcinek DDTVN! Rusin skonfrontuje się z Górniak po latach wojny
  4. Pokłóciła się z chłopakiem. W zemście zrobiła coś strasznego jego psu
  5. Znaki zodiaku, które najszczęśliwsze będą jako…SINGLE!
Następny artykuł