Bez tytułu
fot. Youtube
Malwina Kossela - 9 Lipca 2018

Marta Kaczyńska wciąż nie może się podnieść. Skatowała ją przeszłość

Marta Kaczyńska aktualnie jest w ciąży ze swoim nowym partnerem. Chociaż powinna cieszyć się swoim stanem i radośnie patrzeć w szczęśliwą przyszłość - dalej żyje trudną przeszłością. Świadczą o tym pewne fakty. 

Marta Kaczyńska jest w całkiem szczęśliwym momencie swojego życia. Ma dwie dorastające córeczki i wkrótce zostanie mamą po raz trzeci. Do tego u jej boku jest kochający mężczyzna, Piotr Zieliński. Niestety, mimo wszystko, bratanica prezesa PiS wciąż żyje trudną przeszłością. Nic dziwnego. To, co przeżyła Marta Kaczyńska, wytrąciłoby z równowagi i wpędziłoby w depresję niejednego człowieka. Osiem lat temu, jej rodzice, para prezydencka Maria i Lech Kaczyńscy zginęli tragicznie w katastrofie smoleńskiej. Marta razem ze swoim stryjem, Jarosławem Kaczyńskim, musieli zmierzyć się z żałobą na oczach całej Polski.

Marta Kaczyńska żyje przeszłością

Kaczyńska była wtedy młodą matką, starała się chronić przed najtrudniejszymi momentami swoje dzieci. Nic dziwnego, że nie przepracowała traumy i walczy z nią dopiero teraz. Szkoda tylko, że przechodzi trudne momenty będąc w ciąży, to na pewno nie wpływa dobrze na jej organizm. Marta Kaczyńska na swoich portalach społecznościowych wciąż udostępnia tylko wspomnienia, zdarza się również, że są to te rzeczy, które dotyczą jej zmarłych rodziców. Dobitnie świadczy to o tym, że wciąż myśli o tym, co się stało. Kobiecie musi być tym ciężej, że nie ma żadnego rodzeństwa, a jej jedyną bliską rodziną poza dziećmi jest Jarosław Kaczyński, który sam również nie najlepiej radzi sobie z tą tragedią. Kaczyńska poza traumą związaną z katastrofą smoleńską, ciężko przeżyła również swoje dwa rozwody - z Piotrem Smuniewskim i Marcinem Dubienieckim. Być może problemy w drugim związku również były powiązane z traumą, którą przeżyła Marta. Na pewno teraz również podświadomie stresuje się, że związek z Piotrem Zielińskim może nie pójść tak, jak sobie to wymarzyła. My życzymy parze szczęścia.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Następca Kaczyńskiego” wpadł w FURIĘ. Zawiadomiono prokuraturę, to się źle skończy
  2. Gwiazda okrutnie potraktowana w TVP. Została „wykorzystana i porzucona”
  3. PIEKŁO ZWIERZĄT W POLSCE! LUDZIE NIE MIELI SERC I SUMIENIA
Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. WstrząsająceGwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. WstrząsająceCzytaj dalej
liszowska2Znane Polki, które związały się z milionerami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News