Marta Kaczyńska jest dziś najbliższą rodziną prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Relacje między córką tragicznie zmarłej pary prezydenckiej i jej wujem czasem bywają bardzo trudne, głównie ze względu na życie prywatne prawniczki. Jarosław Kaczyński reprezentuje bardzo konserwatywną postawę, a dla jego bratanicy stanowi to ogromny problem.

Od czasu zwycięstwa jej ojca w wyborach prezydenckich w 2005 roku Marta Kaczyńska znajduje się w centrum zainteresowania mediów i oczywiście paparazzich. Gdy tylko sopocka prawniczka opuści swoje domostwo lub uda się na plaże z dziećmi, internet obiegają zrobione jej z ukrycia fotografie.

Kamery i aparaty były obecne przy niej nawet w sądzie, gdzie toczył się jej proces rozwodowy z Marcinem Dubienieckim, oskarżonym o wyłudzenie milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Niedługo po odejściu od ojca jednej ze swoich córek Kaczyńska znalazła kolejnego partnera, z którym już dziś jest w ciąży.

Życie uczuciowe i łóżkowe adwokat od zawsze budziło kontrowersje w rodzinie. Gdy w wieku 20 lat ogłosiła rodzicom zamiar wyjścia a mąż, Lech i Maria Kaczyńscy nie byli z tego zadowoleni, lecz zgodzili się. Gdy doszło do unieważnienia małżeństwa, przyszły prezydent i pierwsza dama byli więcej niż szczęśliwi.

Marta Kaczyńska ma problem ze swoim wujem

Rodzina Kaczyńskich od zawsze była bardzo konserwatywna, dlatego też trudno uwierzyć w liczbę związków, w które weszła bratanica prezesa PiS. Dystansująca się raczej od polityki prawniczka prowadzi własne życie, lecz jak wynika z nieoficjalnych przecieków, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie za bardzo się to podoba.

Dla wyborców partii jest ona reprezentantką Lecha Kaczyńskiego na Ziemi, dlatego każda jej wpadka wizerunkowa ma dla nich tak ogromne znaczenie. Jarosław Kaczyński ma rzekomo krytykować córkę swojego brata za wielokrotne małżeństwa i potomstwo z wieloma mężczyznami.

Wedle źródeł blisko będących blisko Prawa i Sprawiedliwości przy każdym spotkaniu, głowa Zjednoczonej Prawicy krytykuje swoją bratanicę za rozdźwięk między jej życiem a katolickimi i konserwatywnymi wartościami. Kaczyński ma mieć do niej pretensje o promowanie polityki zmarłego pod Smoleńskiem prezydenta i jednoczesne działanie na jego niekorzyść.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mają litości. Justyna Żyła będzie żałować do końca życia sesji w Playboyu
  2. Andruszkiewicz zapamięta to na długo. Przypadkowo zmieszał Patryka Jakiego z błotem
  3. Żony Hollywood: Iwona i Reggie z nową piosenką „Gdzie jest Radek?”. Internauci: „Co to za g*wno?”

Czy chciałbyś, aby Marta Kaczyńska rozpoczęła karierę polityczną?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]