Marta Kaczyńska
Wiadomości Pikio - 31 Maja 2018

Kaczyńska ma ogromny problem z córką. Nie wie, jak jej pomóc

Marta Kaczyńska ujawniła właśnie w rozmowie z mediami, iż boryka się z poważnymi problemami ze swą córką. Nastolatka wciąż nie pogodziła się ze stratą dziadków w katastrofie smoleńskiej. Matka nie wie za to, jak jej pomóc.

Chociaż od śmierci Lecha i Marii Kaczyńskich minęło już 8 lat, rodzina zmarłej pary prezydenckiej nie potrafi zaakceptować tej straty. Szczególny ból sprawiać ma ona szczególnie 15-letniej Ewie, córce Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego.

Marta Kaczyńska o problemach z dzieckiem

- Kilka dni temu miałam okazję zobaczyć, jak moja córka wciąż przeżywa tę ogromną stratę. Szykowałam kolację w kuchni, gdzie było włączone radio. Nadawano akurat wywiad z Jackiem Sasinem, który wspominał wspólne czasy współpracy w warszawkim ratuszu z moim ojcem - opowiedziała Kaczyńska. - Kiedy rozmowa znalazła się w punkcie wspomnień o katastrofie smoleńskiej, o tym co Jacek Sasin widział 10 kwietnia, Ewa po prostu wyszła ze łzami w oczach - dodała także prezydencka córka.

Trudna dla rodziny strata

- Można myśleć, że czas leczy rany, ale to, co nas – rodziny smoleńskie – spotkało, jest dla nas bardzo bolesne - ujawniła Kaczyńska. - Im więcej czasu mija, tym bardziej zdaję sobie sprawę, jakimi wyjątkowymi ludźmi byli moi rodzice. Jak bardzo otwartymi na innych, jak bardzo empatycznymi, jak bardzo mi ich brakuje w tej chwili - zaznaczyła także prawniczka, ujawniając swą wielką tęsknotę.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Burza w PiS! Marek Suski na wylocie z partii
  2. Wyciekł przebieg spotkania z Piotrowiczem! Użył FIKCJI
  3. Skąd ogromna emerytura Kaczyńskiego? Wiemy dlaczego dostaje więcej od innych Polaków
ZAMIANA
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
januszko2Ku pamięci: Straciliśmy ich pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News