Marta Kaczyńska postanowiła znów wyrazić swój pogląd na temat aktualności w nastrojach społecznych. Z dość wytężoną uwagą obserwuje polską scenę polityczną. Przypomniała właśnie tezy swojego tragicznie zmarłego ojca i założyła, że rząd powinien wziąć jej uwagi do serca. Czy w ten sposób chciała pouczyć Jarosława Kaczyńskiego?

Marta Kaczyńska co tydzień przekazuje swoje aktualne uwagi na temat przemian społecznych. W felietonie w „Sieci” postanowiła znów wspomnieć postać swojego ojca. Dość kontrowersyjnie wyraziła się o decyzjach rządu, co z pewnością nie umknie uwadze prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

O przyszłości Polski i pomysłach dla rządu. Co Marta Kaczyńska napisała w swoim felietonie?

Na wstępie swojego felietonu, bratanica prezesa skomplementowała działania rządu na rzecz stworzenia systemu socjalnego. Powołała się również na analizę aktualnego stanu gospodarczego, która w jej ocenie pokazuje rewelacyjne wyniki związane z rzetelnością resortu. Jednak postanowiła również przypomnieć najważniejsze założenia Lecha Kaczyńskiego, które miałby zrealizować rząd PiS.

– Żeby zbliżyć się do najbogatszych krajów Europy, musi być Polską solidarną – przypomniała słowa Lecha Kaczyńskiego, jednoznacznie wskazując na nastroje panujące w Polsce.

W ocenie Kaczyńskiej wciąż dochodzi do sytuacji, które wskazują na brak współpracy między panującymi. Słowa tragicznie zmarłego prezydenta, wydają się w jej ocenie, wciąż aktualne.

– Opowiadał się za taką formą organizacji społeczeństwa, w której korzyści z naszej wolności, z naszego rozwoju są korzyściami dzielonymi w taki sposób, by wszyscy je odnosili – mówiła o polityce swojego ojca Kaczyńska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służba Ochrony Państwa kompromituje Polskę! Tragiczne wpadki formacji

Apel prawniczki wyraźnie wskazuje na to, że chciałaby, aby PiS korzystał ze wsparcia także innych środowisk. Tezy, które przypomniała po latach, mogą jednak u Jarosława Kaczyńskiego wywołać oburzenie. Rząd znany jest z tego, że podejmuje decyzje wewnątrz własnej partii, a wszelką krytykę regularnie odrzuca.

W ocenie córki pary prezydenckiej, to działania Lecha Kaczyńskiego rozpoczęte przed dekadą, dziś mają wpływ na rozwój Polski.

Czy to nie jest zbyt odważna teza?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Międzynarodowa afera, Franciszek interweniuje ws. Polski! Lech Kaczyński zamieszany
  2. Szok! Media: To Lech Kaczyński stoi za skazaniem Tomasza Komendy?
  3. To nie było zwykłe wystąpienie. Jarosław Kaczyński nagle powiedział coś, co Polacy zapamiętają na długo
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku, które są cudownymi partnerkami

Ku pamięci: Straciliśmy ich pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOse.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl