Marta Kaczyńska znów poucza Polaków! Rozpętała ogromną burzę

Marta Kaczyńska znów poucza Polaków! Rozpętała ogromną burzę Źródło: youtube.com/Teelwizja Republika

Marta Kaczyńska znana jest ze swoich stanowczych poglądów. Coraz częściej pokazuje się i wypowiada publicznie. Jej słowa bulwersują tysiące Polaków. Ostatnio duże kontrowersje wzbudził jej felieton na temat otyłości. Tym razem Kaczyńska uderzyła w plażowiczów.

- Epatowanie golizną w skrajnych przypadkach może być potraktowane jako czyn nieobyczajny zagrożony karą grzywny. Co do zasady jednak wkraczający na ulice miast wraz z łagodną pogodą plażowicze czują się i pozostają bezkarni - twierdzi Marta Kaczyńska. Jest to odpowiedź na akcję pod tytułem: "Nie" dla golasów w Sopocie. Walkę z plażowiczami rozpoczęli mieszkańcy miasta i restauratorzy, którzy twierdzą, że chodzenie w stroju kąpielowym poza plażą jest nieodpowiednie i może gorszyć innych.

Marta Kaczyńska ostro o Polakach

- Dla większości ludzi oczywiste jest, że wychodząc z domu, należy się ubrać. Coroczne doświadczenia z sezonu letniego zarówno w miejscowościach kojarzonych z wypoczynkiem, jak i w centrach większych aglomeracji pozwalają jednak przypuszczać, że część naszego społeczeństwa nie jest świadoma istnienia pewnych podstawowych reguł albo całkowicie je lekceważy, pojawiając się na ulicach, w sklepach i w restauracjach w strojach kąpielowych, prezentując nieubrane torsy i brzuchy - kontynuuje swoją wypowiedź Kaczyńska. Córka byłego prezydenta Polski zna się na rzecz. Całe swoje życie mieszkała w Sopocie i doskonale zdaje sobie sprawę, jak nieodpowiedni ubiór prezentują turyści w sezonie. Świecenie gołą klatą czy biustem to nie tylko problem nadmorskich miejscowości, ale także dużych miast. Zwiedzający tłumaczą się nieznośnym upałem, ale takie zachowanie może skończyć się nawet sprawą w sądzie i grzywną do 5 tys. złotych. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Grożą Polskim dziennikarzom! "Posłuchaj SUKO!"
  2. Łzy napływają do oczu. Wzruszające wyznanie Kasi Tusk o mamie
  3. TVP pochwaliło się ogromnym sukcesem. Nie uwierzyli nawet pracownicy stacji
  4. Ile zarabia Kasia Tusk? Opadną Wam szczęki!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News