Bez nazwy-1
screen/youtube/ Telewizja Republika Kalendarz Historyczny
Patryk Korzec - 24 Grudnia 2018

Zdjęcia córki Kaczyńskiej wywołały poruszenie w sieci! Marta będzie wściekła?!

Marta Kaczyńska w ostatnim czasie jest jedną z najuważniej obserwowanych postaci szeroko pojętego świata polskiego show-biznesu. Kobieta zdobyła popularność dzięki swoim kontrowersyjnym felietonom, a obecnie śledzą ją w mediach tysiące Polaków. Teraz jednak na zaskakujący ruch zdecydowała się jej córka. 

Marta Kaczyńska przez wiele lat była jedną z najbardziej tajemniczych krewnych znamienitych polskich polityków. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego unikała kontaktów z mediami, nie chciała zabierać głosu przed kamerami i komentować polskiej rzeczywistości. W ostatnim czasie jednak wszystko się zmieniło, a coraz więcej osób zaczyna traktować ją jako swoistą celebrytkę. Dzięki swoim kontrowersyjnym felietonom, które raz po raz poruszają internetową społeczność, kobieta zyskała sporą popularność. Jej profile na Facebooku oraz Instagramie obserwują tysiące Polaków, ona sama jednak mimo wszystko stara się wciąż zachować prywatność i nie dzielić się z nikim życiem prywatnym. Tym razem jednak zdjęcia jej córki wywołały ogromne poruszenie w sieci, a Marta Kaczyńska na pewno będzie przez to wściekła.

Marta Kaczyńska zniknęła z mediów

Kilka dni temu wszystkie media w Polsce żyły tym, że Marta Kaczyńska zniknęła z polskich portali społecznościowych i wstrzymała swoją dotychczasową aktywność. Kobieta przestała publikować wpisy, nie pojawiały się również żadne nowe zdjęcia, co zaniepokoiło tysiące obserwujących ją Polaków. Prawdopodobnie było to spowodowane chęcią odpoczęcia od popularności i rozgłosu. Miało to pomóc w spokojnych przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia oraz pozwolić na spędzenie tego wyjątkowego czasu w gronie rodziny. Kobieta nie chciała zdradzać fanom gdzie, ani w jakim towarzystwie spędzi magiczne chwile, teraz jednak jej córka opublikowała zdjęcia, które burzą cały ten misternie przygotowany plan.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej

Córka Kaczyńskiej publikuje zdjęcia, które rozwścieczą felietonistkę

Córka felietonistki, Ewa Dubieniecka również idzie w ślady znanej mamy i powoli zdobywa coraz więcej fanów na Instagramie. Dziewczyna bardzo lubi szokować, publikując często wstrząsające materiały, które nie wszystkim przypadają do gustu. Tym razem jednak zdecydowała się podzielić ze światem tym, jak spędza z rodziną święta. Z pewnością fotografie wykonane z podróży samochodem przez Warszawę rozwścieczą Martę Kaczyńską, która nie chciała nic zdradzać Polakom. Okazuje się, że mieszkające na co dzień w Trójmieście kobiety na święta prawdopodobnie przyjechały do Warszawy - widać wyraźnie świątecznie przystrojoną ulicę Świętokrzyską. Można się domyślać, iż zamierzają ten niezwykły czas spędzić wraz z Jarosławem Kaczyńskim.Marta Kaczyńska Fot. Instagram/ewaaleksandradMarta Kaczyńska Fot. Instagram/ewaaleksandradZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Mucha szokuje przed świętami. Kobiety jej przyklaskują!
  2. Natalia Kukulska pokazała swój dom. Wbije was w ziemię
  3. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Doda z grubej rury zaatakowała właśnie TVN! Opadną wam szczęki
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News