Marta Kaczyńska tuż przed porodem przeżywa dramat. To może zaszkodzić dziecku!

Marta Kaczyńska tuż przed porodem przeżywa dramat. To może zaszkodzić dziecku! Źródło:

Marta Kaczyńska jest w dziewiątym miesiącu ciąży i z pewnością szczęśliwa czekała na przyjście na świat kolejnego dziecka. Niestety, prawdziwy dramat w życiu córki zmarłego prezydenta nie pozwala na uśmiech. Eksperci są pewni - to może zaszkodzić jej dziecku.

Marta Kaczyńska kilka dni temu wzięła swój trzeci w życiu ślub. Córka zmarłego tragicznie prezydenta Lecha Kaczyńskiego ma nadzieję, że Piotr Zieliński będzie jej miłością życia, a kolejne małżeństwo okaże się tym ostatnim. Para młoda spodziewa się przyjścia na świat dziecka - ich wspólnego potomka, prawdopodobnie kolejnej córki. Rodzina nie ma jednak chwili wytchnienia. W krok za Martą podążają paparazzi, dziennikarze, a przede wszystkim hejterzy. Internauci nie mogą wybaczyć Marcie Kaczyńskiej między innymi tego, że jest wielokrotną rozwódką, a stara się uchodzić za przykład dla wszystkich Polaków. Tym razem jednak poszło o krok dalej...

Kiedy rodzi Marta Kaczyńska? Poród Kaczyńskiej zbliża się wielkimi krokami

Marta Kaczyńska, według doniesień mediów, ma rodzić w połowie sierpnia. Potwierdza to przede wszystkim jej brzuch, którego zdecydowanie nie da się już ukryć - nawet pod piękną, białą suknią ślubną. Marcie, która chce uchodzić za zatwardziałą konserwatystkę, wyraźnie jednak nie przeszkadzało, że na ślub założyła suknię w kolorze symbolizującym niewinność. Raziło to mimo wszystko w oczy internautów, którzy pod każdy zdjęciem Kaczyńskiej na Instagramie pozostawiali nieprzyjemne, bardzo często wulgarne komentarze. Większości okropnych stwierdzeń nie powinno się nawet przytaczać. Z powodu fali hejtu Marta Kaczyńska podjęła dramatyczną decyzję i... zablokowała możliwość dodawania komentarzy. Nie wiadomo, czy po porodzie przywróci ją na nowo. Tego typu hejt mógł zagrozić życiu jej dziecka. Powszechnie wiadomo, że kobieta w ciąży nie powinna się stresować. Zwłaszcza, gdy jest tuż przed rozwiązaniem. Zdenerwowanie może doprowadzić do wcześniejszego porodu. Nie wiadomo jednak, czy poprzednie komentarze już wystarczająco nie zestresowały Marty. Jeśli tak, to jej dziecko może urodzić się z niedowagą, a nawet możliwe jest, że będzie wykazywać poważne opóźnienie motoryczne, spowodowane zaburzeniem funkcji mózgu w okresie płodowym. Warto się zastanowić, zanim napiszemy krzywdzący komentarz w internecie. Bo jak wynika z badań wielu ekspertów, zarówno polskich, jak i zagranicznych, hejt może przynieść naprawdę nieoczekiwane, poważne szkody. Zwłaszcza, gdy mowa o kobiecie w ciąży.

PRZECZYTAJ: Meghan Markle postanowiła zniknąć. Nie wytrzymała, już jej nie zobaczymy

PRZECZYTAJ: Desperacki ruch Andrzeja Dudy. Wszystko zostało nagrane

PRZECZYTAJ: Bohaterowie! Polscy ratownicy zrobili coś niesamowitego dla rannego psa

Marta Kaczyńska fot. youtube.com/PudelekTV Kaczyńska fot. instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News