Marta Kaczyńska podzieliła się w sieci romantycznym zdjęciem. Niejednemu opadnie szczęka

Marta Kaczyńska podzieliła się w sieci romantycznym zdjęciem. Niejednemu opadnie szczęka Źródło: Screenshot z youtube.com/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Marta Kaczyńska pochwaliła się w Internecie zdjęciem, które zachwyciło Internautów. To kolejna tak odważna i zaskakująca fotografia, której autorką jest córka zmarłego prezydenta Polski.

Marta Kaczyńska odkąd jest mężatką coraz części publikuje w sieci zdjęcia, które dla internautów są dowodem tego, że w końcu jest szczęśliwa, a w jej życiu zaczęło się układać. Bardzo romantyczna fotografia obiegła media. Internauci są zachwyceni.

Marta Kaczyńska zaskoczyła internautów fotografią. Są pod wrażeniem

Córka brata Jarosława Kaczyńskiego w lipcu 2018 wyszła ponownie za mąż za Piotra Zielińskiego. Przedsiębiorca, jak sugeruje Super Express, jest jej natchnieniem. Odkąd jest z nim w związku, na swoim prywatnym Instagramie publikuje coraz więcej zdjęć, które mają bardzo romantyczny wydźwięk. Znajdziemy tam między innymi kilka zdjęć chwytających za serce zachodów Słońca. Ostatnio pojawiło się tam także zdjęcie przepięknego pąka, który na myśl przywiódł internautom wiosnę, a więc czas, gdy statystycznie najwięcej ludzi poszukuje okazji, aby w końcu odnaleźć swoją "drugą połówkę".

Kaczyńska nie boi się publikować swojej twórczości, co jest naprawdę odważne, bowiem internauci potrafią być bezlitośni. Jej fotografie przyjmują jednak nadzwyczaj ciepło i serdecznie - co z pewnością jest dla autorki bardzo miłe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fotografia to wielka pasja Marty Kaczyńskiej, której ta chętnie oddaje się w wolnych chwilach. Owoce jej talentu możemy oczywiście obserwować na social mediach prawniczki. Poza tak romantycznymi fotkami, jak ta, która znajduje się poniżej, znajdziemy tam jeszcze między innymi kilka krajobrazów pochodzących z podróży, które odbyła Kaczyńska, a także kilka prezentujących architekturę Krakowa czy Warszawy. Jednak nie są to zwyczajne zdjęcia, ale często faktycznie przemyślane co do najmniejszych detali dzieła, co sprawia, że mają prawdziwie artystyczny wydźwięk.

Można zauważyć, że odkąd w życiu prawniczki zaczęło się układać stworzyła ona więcej fotografii. Nic dziwnego, że jej nastrój przekłada się na twórczość. Najwyraźniej dobre relacje z dziećmi, stryjem, a także przede wszystkim nowym mężem są dla niej wspaniałym fundamentem dającym wiele szczęścia w życiu prywatnym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?
  4. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  5. Internauci nie mają wątpliwości. 10 razy więcej osób czyta TVN24 niż TVP Info
  6. Pan Michał bronił się przed złodziejami. Trafił przed sąd, bo "szarpał" napastnika z prętem

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News