Największy sekret Kaczyńskiej ujawniony. Robiła wszystko by to ukryć

Największy sekret Kaczyńskiej ujawniony. Robiła wszystko by to ukryć

Marta Kaczyńska słynie z burzliwego życia miłosnego, które jest jednym z ulubionych tematów brukowców. Nic dziwnego, córka byłego prezydenta Polski w ciągu 36 lat swojego życia ma za sobą 2 małżeństwa, obecnie wychowuje dwie córki, a trzecie dziecko jest w drodze. Na jaw wyszedł jej największy sekret, który za wszelką cenę chciała ukryć.

Marta Kaczyńska z byłym mężem, Marcinem Dubienieckim ma dwie córki, Ewę i Martynę. Łącznie z dziećmi jej obecnego partnera, Piotra Zielińskiego, para wychowuje 5 dzieci, a szóste dziecko jest w drodze.

Ciężarnego brzucha Kaczyńskiej już nie da się ukryć, jak bratanica prezesa PiS przez długi czas próbowała. Nie ujawniła też płci przyszłego dziecka. Jednak powszechnie wiadomo, że jej marzeniem jest syn. Czy Marcie uda się spełnić marzenie swoje i partnera?

Marta Kaczyńska doczeka się kolejną córkę

Według doniesień "Super Expressu" niestety Kaczyńska doczeka się kolejnej córki. Eksperckie oko położnych trudno oszukać.

- Mądrość naszych babć mówi, że płeć dziecka można rozpoznać po kształcie ciążowego brzucha. Jeżeli jest wysoko podniesiony i lekko spłaszczony, to przepowiada córkę, natomiast spiczasty brzuszek zwiastuje synka. Wygląd pani Marty sugeruje, że będzie dziewczynka - powiedziała w rozmowie z portalem se.pl Marta Bebeć, położna z Warszawy.

Niedawno Kaczyńska pochwaliła się brzuszkiem na Facebooku. Pozowała obok konia, sugerując, że nawet w ciąży nadal lub pojeździć konno. Zdjęciem wzbudziła tylko oburzenie u internautów, którzy zarzucili jej zagrożenie płodu. Zasugerowano, że Marta nie dba o obecną ciążę tak bardzo jak o poprzednie.

Marta kaczyńska

fot. facebook

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość
  2. Wzruszające wyznanie umierającej dziennikarki. Trudno powstrzymać płacz
  3. Starsi ludzie nie mogą uwierzyć w to co właśnie zrobił Polsat. Stacja wykorzysta seniorów
  4. Wszystkie pupile zagrożone! Uważajcie na swoje psy i koty

Źródło: se.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News