Ile zarabia Marta Kaczyńska? Wielu zazdrości jej życia w niewyobrażalnych luksusach

Ile zarabia Marta Kaczyńska? Wielu zazdrości jej życia w niewyobrażalnych luksusach Źródło: eOstroleka

Marta Kaczyńska bardzo chwali sobie doczesne życie, które wielu Polaków bez zastanowienia może określić mianem "luksusowego". Córka zmarłej pod Smoleńskiem pary prezydenckiej zdecydowanie nie może narzekać na zasobność swojego portfela. Jak bratanica Jarosława Kaczyńskiego buduje swój majątek?

Marta Kaczyńska od kilku dobrych lat przewija się na pierwszych stronach gazet i nie daje o sobie zapomnieć społeczeństwu. Chociaż tematy poruszane przy okazji jej osoby pochodzą głównie z pogranicza życia politycznego, to wielu obserwatorów jej życia jest zaciekawionych zupełnie inną kwestią. Konkretnie chodzi o zarobki córki Lecha Kaczyńskiego, które pozwalają jej na bardzo luksusowe życie.

Marta Kaczyńska zgromadziła imponujący majątek. Na czym zarabia?

Marta Kaczyńska od zawsze prowadziła życie, w którym nie musiała zbytnio martwić się o kwestie finansowe. Kiedy była na studiach mogła liczyć na wsparcie ze strony rodziców i wuja, który podobno wysyłał jej nawet pieniądze w kopertach. 

Później rozpoczęła się trwająca do dziś saga z kolejnymi małżonkami, którzy również mogli poszczycić się poważną zawartością swoich portfeli. Dzięki temu Marta Kaczyńska mogła spać spokojnie, gdyż jej rodzinie niczego nie brakowało.

Po katastrofie smoleńskiej córka pary prezydenckiej otrzymała bardzo duże odszkodowanie. Mowa jest o bagatela 3 milionach złotych. Taki zastrzyk gotówki pozwolił jej na dalsze skupienie się na rodzinie, która przeżywała ogromny dramat związany ze śmiercią Marii i Lecha Kaczyńskich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka zmarłej pary prezydenckiej w 2015 roku otworzyła pierwszy w swoim życiu biznes, a konkretnie kancelarię adwokacką. Wypada zaznaczyć, że była to jej pierwsza praca od czasów studiów. Wiadomo również, że zarobki prawników należą raczej do tych zdecydowanie z górnej półki. 

Przed dwoma laty Marta Kaczyńska dostałą posadę w Kolegium Historyczno-Programowym Europejskiego Centrum Solidarności. Ku zaskoczeniu wielu osób, za tę funkcję nie pobierała żadnego wynagrodzenia.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego jest również aktywna na polu dziennikarskim. Jej felietony są regularnie publikowane na łamach tygodnika sieci. W tym przypadku jednak nie wiadomo, jakie stawki zażyczyła sobie Kaczyńska, jednak patrząc na rangę jej nazwiska można przypuszczać, że nie należą one do najmniejszych.

Na ten moment majątek Kaczyńskiej jest doprawdy imponujący, zważywszy na to, że dopiero przed kilkoma laty zaczęła dopiero pracować. Na własność posiada mi.n dwa mieszkania, po jednym w Warszawie i Sopocie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Na Polsacie dziś poleci filmowy hit. Ale TVN ma o niebo lepszą propozycję
  4. Jaka to melodia bez Janowskiego stacza się na dno. Dzisiejszy odcinek przelał czarę goryczy
  5. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza. Zamordowany prezydent został pośmiertnie uhonorowany
  6. Arcybiskup wziął łyk z kielicha, a oczy prawie wyszły mu z orbit. Musiał przerwać mszę

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News