Kaczyńska nie ma szczęścia? Jej partner przyłapany z inną

Kaczyńska nie ma szczęścia? Jej partner przyłapany z inną

Marta Kaczyńska w swoim życiu bez wątpienia nie ma szczęścia do mężczyzn. Dotąd jej związek z aktualnym partnerem przebiegał raczej bez większych problemów. Para niedawno wybrała się nawet na randkę. Jednak ich relacja już niebawem może ulec drastycznym zmianom.

Marta Kaczyńska do tej pory ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwsze zostało zawarte w 2002 roku. Marta Kaczyńska poślubiła wtedy swojego kolegę ze studiów. Ich małżeństwo nie potrwało jednak długo, bo już w 2007 roku Kaczyńska poślubiła kolejnego mężczyznę. Drugie małżeństwo przetrwało do listopada 2016 roku. Aktualnie Marta Kaczyńska jest w związku z biznesmenem Piotrem Zielińskim. Według mediów Marta Kaczyńska przedstawiła swojego partnera dzieciom i zapanowała z nim wspólne wakacje, aby mogli się lepiej poznać. Jej plany mogą jednak zostać pokrzyżowane przez przyłapanie Piotra w dość jednoznacznej sytuacji.

Marta Kaczyńska: jej partner został przyłapany z inną kobietą

Do skandalicznego zachowania partnera Kaczyńskiej doszło zaledwie dwa dni po ich randce. Mężczyzna został przyłapany na spędzaniu miłych chwil na plaży z inną kobietą. Na zdjęciach, które bez problemu można znaleźć w sieci, widzimy oboje w dość jednoznacznej sytuacji. Początkowo oboje się tylko wspólnie opalali i palili papierosy. Nic nadzwyczajnego. Jednak potem zaczęli także pić alkohol sprytnie zawinięty w koszulkę. Jednak już po chwili bez krępacji zaczęli pić whisky prosto z butelki, nie próbując się nawet z tym kryć. Gdy oboje się już odpowiednio rozluźnili, kobieta postanowiła usiąść okrakiem na biznesmenie i zaczęła się do niego przytulać. Widać, że partner Marty Kaczyńskiej nie miał nic przeciwko. Marta Kaczyńska nie odniosła się do zdjęć, na których widać jej partnera w objęciach innej kobiety. Jednak bez wątpienia nie będzie ona zadowolona, gdy się o wszystkim dowie. Nikogo raczej w takiej sytuacji nie zdziwiłoby, gdyby Kaczyńska zdecydowała się na zakończenie tego związku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legenda TVP bezlitośnie o Kożuchowskiej. „Szkoda mi jej”
  2. Choroba zniszczyła Mandarynę. Zmieniła się nie do poznania
  3. Była dziewczyna księcia Harry’ego skomentowała jego ślub z Meghan Markle
źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News