Kaczyńską poniosło! Internauci są na nią wściekli

Kaczyńską poniosło! Internauci są na nią wściekli Źródło: Screen/youtube/Prawo i Sprawiedliwość Łowicz

Marta Kaczyńska - oprócz bycia córką zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego - jest również adwokatem oraz felietonistką. Żywo udziela się w mediach oraz na portalach społecznościowych, często również komentuje otaczającą ją rzeczywistość. Ostatni felieton wywołał jednak wściekłość u jej fanów. 

Marta Kaczyńska często komentuje różne fakty z otaczającej jej rzeczywistości, nowe trendy oraz nurty, jednak to, co napisała ostatnio w felietonie o rozwoju technologicznym rozwścieczyło jej fanów. Pod felietonem krytykującym serwisy streamingowe pojawiły się dziesiątki komentarzy krytykujących celebrytkę.

O czym w felietonie pisała Marta Kaczyńska?

Córka zmarłego prezydenta RP zwykle pisze swoje felietony na tematy społeczne, żywo komentuje otaczającą ją rzeczywistość oraz najnowsze trendy, również te technologiczne. Swój ostatni tekst poświęciła serwisom streamingowym, skupiając się zwłaszcza na jednym i ostro go krytykując. Choć nie napisała wprost o który chodzi, z tekstu łatwo można się domyślić, że na myśli ma Netflixa, który w ostatnim czasie bije rekordy popularności wśród internautów.

Marta Kaczyńska przesadziła?

Zdaniem celebrytki ludzie byli bardziej niezależni w czasach "złotej ery telewizji". Docenia we wpisie fakt, że kiedyś na swój ulubiony serial trzeba było poczekać do odpowiedniej godziny, a materiał można było obejrzeć tylko raz. Jedyny sposób na delektowanie się programem ponownie, to wyszukanie w programie telewizyjnym daty i godziny powtórki, której już nie można było przegapić. - Bijąca rekordy popularności na całym świecie platforma internetowa zajmująca się dostarczaniem serialowo-filmowej rozrywki zmieniła sposób korzystania z telewizji przez najmłodsze pokolenie, doprowadzając do zminimalizowania zainteresowania tradycyjnym przekazem niemal do zera - stwierdza Kaczyńska. Krytykuje również nowoczesne programy i algorytmy, które automatycznie proponują nam programy potencjalnie trafiające w nasz gust. - Praktykowane od kilku lat adresowanie podsuwanych nam przez algorytm programów, dostosowanych do naszych specyficznych cech powoduje, że przekaz, który do nas dociera, jest coraz bardziej zindywidualizowany.

Internauci wściekli

Pod felietonem Kaczyńskiej pojawiły się dziesiątki komentarzy, które w ostry sposób krytykują tok myślenia publicystki. Zdecydowanie udało jej się rozwścieczyć internautów. - Marta tak samo jak Jej wujek, gardzi rozwojem, najlepiej cofnąć się do średniowiecza, gdzie każdy z każdym - to byłby raj dla pani M. - ostro reaguje jedna z internautek. - Można jej tylko współczuć. Oderwana od rzeczywistości. Nieszczęśliwa, bez normalnej rodziny. Kilkoro dzieci, każde z innym ojcem. I teraz to moralne dno ocenia, co jest dla innych dobre, a co nie jest dobre - dodaje inna. - Marta Kaczyńska, autorytet intelektualny i moralny, powinna wziąć czym prędzej ślub z narzeczonym, bo w grzechu żyje i nieślubne dziecko urodzi - ocenia kolejny internauta. Takich i jeszcze ostrzejszych komentarzy jest zdecydowanie więcej, a ciężko wśród nich znaleźć jakiś pozytywny głos opowiadający się za zdaniem wypowiedzianym przez publicystkę.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Dramat gwiazdora disco polo. Porwali mu syna, przeżył piekło
  2. Edyta Górniak nie wytrzymała. Ujawniła swój największy sekret: „Boję się!”
  3. Mnóstwo ofiar śmiertelnych! Zmiażdżyło przypadkowych ludzi
Źródło: plotek.pl     Następny artykuł