Marta Kaczyńska przyłapana. Wygląda na to, że to jej ostatni raz
Anna Maria Guziewska - 3 Grudnia 2018

Marta Kaczyńska przyłapana. Wygląda na to, że to jej ostatni raz

Marta Kaczyńska znowu została przyłapana przez paparazzi. Okazuje się, że piękna prawniczka i felietonistka długo szukała swojego szczęścia u boku mężczyzny. Dwa nieudane małżeństwa, liczne kontrowersje wokół nazwiska i dość odważne twierdzenia na temat życia w Polsce. Nikt się nie spodziewał, że jej partner to zrobi.

Marta Kaczyńska uczy Polaków, kieruje moralnością młodych i pojawia się w artykułach tabloidów. Trzykrotnie zamężna kobieta największe kontrowersje wzbudziła, gdy stanęła na ślubnym kobiercu w zaawansowanej ciąży. Okazuje się, że to, co zrobił teraz Piotr Zieliński dla swojej żony, przejdzie do historii.

Co Marta Kaczyńska robiła z Zielińskim w samochodzie? Papparazzi przyłapali prawniczkę

Na zewnątrz było przeraźliwie zimno. Piotr Zieliński wszedł więc do samochodu i włączył silnik. Przez dziesięć minut ten działał, ogrzewając tym samym kabinę. Dopiero po czasie zaprosił do środka swoją żonę. Paparazzi "przyłapali" parę w tej sytuacji, a internauci są zgodni: mężczyzna dba o Kaczyńską jak nikt inny. Dwa nieudane małżeństwa i głośne rozwody, a także liczne kontrowersje wokół jej nazwiska z pewnością zmieniają jej wizerunek w mediach. Chociaż tragiczna śmierć pary prezydenckiej była dla niej wielkim przeżyciem, ona postarała się zaangażować w sprawy społecznych nastrojów, a swoje "zdanie o Polakach" wyraża co tydzień w jednym z prawicowych tytułów. Okazuje się, że w swoim domu jest tratowana jak prawdziwa księżniczka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Robaki w jajkachBiedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktachCzytaj dalej
Entuzjaści Kaczyńskiej zwracają uwagę, że ta jest nareszcie szczęśliwa. Kobieta nie poddaje się komentarzom i działa dalej, promując nazwisko. Internauci po obejrzeniu wzruszającego gestu, który wykonał w jej stronę Piotr Zieliński zauważają, że prawdopodobnie to ostatni raz... kiedy ta wyszła za mąż. Niektórzy z ironią wyliczają jej wszystkich partnerów, inni - wspominają kontrowersje. Z pewnością Marta Kaczyńska jest jedną z najbardziej barwnych postaci w polskim show biznesie. Uczy, jak żyć. Radzi, jak się zachowywać. Przypomina, co jest ważne. W ocenie prawniczki i jej entuzjastów najważniejsze zdaje się kultywowanie nauk jej rodziców. Na profilach swoich mediów społecznościowych na bieżąco publikuje informacje, zdjęcia, cytaty i pamiątki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Kaczyńska podkreśla, jak ważni byli w jej życiu rodzice. Czy tego samego chce dla swoich dzieci, które rosną w atmosferze licznych skandali? Sympatycy życzą prawniczce, aby ta już nie musiała szukać nowego związku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maria Kaczyńska: Data urodzenia była jej tajemnicą
  2. Takiego listu Kaczyński nie otrzymał nigdy! Teraz musi zdecydować
  3. Sensacyjne dane nt. Kościoła katolickiego w Polsce! Kaczyński będzie się tłumaczył przed księżmi
  4. Ile zarabia Doda? Jej zarobki i majątek to kosmos
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Jej zarobki to istny kosmos
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News