Kim są ojcowie dzieci Marty Kaczyńskiej? Tatą jednej z córek nie był jej mąż

Kim są ojcowie dzieci Marty Kaczyńskiej? Tatą jednej z córek nie był jej mąż Źródło: TV Trwam

Marta Kaczyńska kilka miesięcy temu została matką po raz trzeci. Jej dzieci mają jednak różnych ojców, o czym wie niewiele osób. Okazuje się, że tata jednej z jej córek nie był nawet mężem córki zmarłego prezydenta. Nie dla każdego jest to jasne.

Marta Kaczyńska długo nie mogła odnaleźć szczęścia w miłości. Gdy już wydawało się, że kobieta w końcu odczuwa szczęście u boku któregoś z partnerów, to po chwili docierały do nas wiadomości dotyczące jej konfliktu z ukochanym, po którym dochodziło do rozstania, a nawet do rozwodu. Być może sytuacja ulegnie zmianie teraz, gdy kobieta jest w związku małżeńskim z Piotrem Zielińskim.

Córka zmarłego prezydenta ma troje dzieci. Najmłodsze dziecko kobiety, czyli jej niespełna roczny synek, jest owocem miłości Kaczyńskiej i Zielińskiego, co wydaje się dość oczywiste. Sytuacja nie jest jednak tak prosta w przypadku starszych córek polskiej prawniczki, bo nawet sama kobieta musiała wyjaśniać całą sprawę w sądzie. Ostatecznie udało jej się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Marta Kaczyńska ma dzieci z więcej niż jednym mężczyzną

Przed laty o związku Marty Kaczyńskiej i Roberta Smuniewskiego było bardzo głośno. Kobieta poślubiła swojego ukochanego w 2003, a w tym samym roku urodziła swoją pierwszą córkę Ewę. Po czterech latach rozwiodła się z mężem i niedługo potem wzięła ślub z Marcinem Dubienieckim, który był ojcem jej drugiej córki. Warto zwrócić uwagę na ważny fakt, który przez wielu jest uznawany za wyjątkowo kontrowersyjny.

Marta Kaczyńska wniosła bowiem o to, by to Dubieniecki był uznawany za ojca jej pierwszej córki. To bardzo dyskusyjna kwestia, bo dziewczyna urodziła się w 2003 roku, a więc w momencie, gdy jej matka brała ślub z innym mężczyzną. Oficjalna wersja jest obecnie taka, że to właśnie Marcin Dubieniecki jest ojcem zarówno Ewy, jak i urodzonej cztery lata po starszej siostrze Martyny.

Marta Kaczyńska wywołała niegdyś ogromne kontrowersje

Co do ojca jej najmłodszego dziecka, to najprawdopodobniej w tej sprawie nie ma już żadnych niejasności. Jest nim oczywiście Piotr Zieliński, od dłuższego czasu partner, a od kilku miesięcy małżonek Kaczyńskiej. Kobieta nie ukrywa, że obecnie czuje się bardzo szczęśliwa w związku małżeńskim z mężczyzną, który wydaje się dla niej stworzony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

O sprawie uznania ojcostwa w pewnym momencie było bardzo głośno, jednak po latach prawda wyszła na jaw. Dla wielu osób takie zachowanie Marty Kaczyńskiej jest skandaliczne, inni twierdzą natomiast, że kobieta ma pełne prawo decydować o tym, co dzieje się w jej życiu. Zdania na temat jej postępowania są wyjątkowo podzielone.

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę! 
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

źródło: WP

Następny artykuł