Nowe zdjęcie Kaczyńskiej poruszyło Polaków. Powinna zmienić zawód?

Nowe zdjęcie Kaczyńskiej poruszyło Polaków. Powinna zmienić zawód?

Marta Kaczyńska pokazała swoje nowe zdjęcie. Jest naprawdę nieziemskie, jak profesjonalny fotograf. Wiele osób uważa, że minęła się z powołaniem i powinna zmienić swój zawód. Zobaczcie, co udało jej się uchwycić na zdjęciu.

Marta Kaczyńska to kobieta renesansu. Wiele potrafi i równie dużo rzeczy ją interesuje. Ma duży talent i potencjał, a co więcej wykorzystuje go, jak należy. Nowe zdjęcie poruszyło tłumy polaków. Jest tak dobre, że powinna pomyśleć o zmianie swojego zawodu. Ma wielki talent do tego. Córka zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego próbuje na różny sposób układać sobie życie. Niestety jest już po dwóch nieudanych małżeństwach i rozwodach. Z jednego z tych związków ma dzieci i to one wypełniają jej mnóstwo czasu. Teraz zawarła kolejny związek małżeński i ma z niego kolejne dziecko.

Marta Kaczyńska realizuje swoje pasje

Życie rodzinne nie oznacza, że Kaczyńska musi zapomnieć o sobie. Wręcz przeciwnie, powinna dbać o siebie i starać się wypełniać wolny czas możliwie jak najlepiej, by mogła odpocząć i rozwijać siebie i swoje pasje. I chyba jedną z nich właśnie odkrywa. Jest naprawdę uzdolniona. Jak dobrze wiemy, Marta Kaczyńska z zawodu jest prawniczką. Prócz tego spełnia się dziennikarsko, a niekiedy nawet aktorsko. Pisuje felietony do tygodnika "Sieci" oraz wystąpiła w kilku filmach, które opowiadały o katastrofie smoleńskiej. Teraz postanowiła pokazać inną pasję. Marta Kaczyńska często robi zdjęcia, a później wstawia je na swojego Instagrama. Obserwuje ją ponad 11 tysięcy użytkowników i bardzo chwalą fotki, jakie potrafi zrobić. Co jakiś czas wstawia coś nowego i momentalnie zyskuję uwagę internautów oraz mediów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta Kaczyńska i jej nowe zdjęcie

Najnowsze zdjęcie jest naprawdę przepiękne. Kaczyńskiej udało się uchwycić świetny moment. W tle typowo morski krajobraz. Widok na spokojne morze oraz skarpy, które są częstym widokiem w okolicach Trójmiasta. Jednak nie to jest najlepsze w tym zdjęciu. Marcie Kaczyńskiej udało się uchwycić przelatującą mewę, która naprawdę leci nisko i jest blisko aparatu. Fani są wręcz zachwyceni. Tak pięknego zdjęcia na jej profilu jeszcze nie widzieli. Marta Kaczyńska ma naprawdę wielki talent i potrafi uchwycić chwilę. Wszyscy chwalą ją za to i sugerują, że może czas zmienić zawód i zostać zawodowym fotografem. Na razie jest to tylko pasja córki zmarłej pary prezydenckiej i nie zapowiada się, żeby zaczęła robić to zawodowo, ale kto wie, co będzie za kilka lat. Marta Kaczyńska Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Wizja Jackowskiego przeraża! Od WOJNY dzieli nas zaledwie kilka dni
  2. Agaty Dudy i Andrzeja nie było w domu. W ich bloku rozpętało się istne piekło
  3. Fani Magdy Gessler będą w ciężkim szoku. Kontrowersyjny polityk ujawnia, co łączy go z gwiazdą
  4. Ile zarabia Chodakowska? Zarobki ma jak z kosmosu
  5. Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać. Potrafią zaczarować
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News