Paparazzi nie odpuścili. Figlarne zdjęcia z nocy poślubnej Kaczyńskiej

Paparazzi nie odpuścili. Figlarne zdjęcia z nocy poślubnej Kaczyńskiej Źródło: zrzut ekranu: tv.pudelek.pl

Paparazzi, gdy tylko zobaczyli, że Marta Kaczyńska odbiera w Warszawie obrączki, postanowili nie opuszczać jej nawet na krok. I wyszło im to na dobre - tego samego dnia przyłapali Martę już w sukni ślubnej. Kamery nagrywały młodą parę nawet w nocy, gdy już cała uroczystość dobiegła końca.

Marta Kaczyńska nie ma ani jednej chwili wytchnienia - fotoreporterzy chodzą za nią krok w krok, choć sama kobieta udaje, że ich nie dostrzega. Nikt jednak nie spodziewał się, że paparazzi polecą za panną młodą w jej noc poślubną. Przyłapali ją na figlarnych zaczepkach i to w miejscu publicznym. Co na to jej stryj, prezes Jarosław Kaczyński?

Marta Kaczyńska odważnie dotyka Piotra w miejscu publicznym. Kamery wszystko uchwyciły!

Marta Kaczyńska odważyła się na dość intymny sposób okazywania uczuć w miejscu publicznym podczas gdy fotoreporterzy śledzili ją od dłuższego czasu. Celowe wzbudzanie kontrowersji? Internauci są przekonani, że tak. Marta dotknęła Piotra Zielińskiego w... pupę! Ten fakt natychmiast został uchwycony na zdjęciach. Wesołe rozluźnienie panny młodej może nie spodobać się jej wujowi, Jarosławowi Kaczyńskiemu. Prezes PiS miał nadzieję, że sensacje na temat ślubu szybko ucichną, bowiem każda nowa pogłoska tylko pogarsza i tak już nadwerężoną reputację Marty. Marta Kaczyńska jest wielokrotną rozwódką. Poprzednie dwa małżeństwa nie ułożyły się tak, jak chciała. Ze swoim nowym mężem, Piotrem, ma nadzieję założyć w końcu szczęśliwą rodzinę. Marta ma obecnie dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa, jest także w ciąży z obecnym partnerem. Poród zapowiadany jest na połowę sierpnia, prawdopodobnie będzie to kolejna córka. Internauci nie wierzą jednak, że związek może przetrwać próbę czasu.

PRZECZYTAJ: Były mąż Kaczyńskiej przerwał milczenie! Nie do wiary, co powiedział o jej ślubie

PRZECZYTAJ: Córka Kaczyńskiej WPADŁA W FURIĘ. Zaczęła wyzywać ludzi

PRZECZYTAJ: Internet nie wytrzymał! Dziewczyna Roznerskiego pobiła rekord żenady

PRZECZYTAJ: Polskie zwierzę znalezione ranne, z makabryczną pamiątką w ciele. Szok

zrzut ekranu: tv.pudelek.pl zrzut ekranu: tv.pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News