Marta Kaczyńska podjęła niespodziewaną decyzję. Rewolucja w jej życiu!

Marta Kaczyńska podjęła niespodziewaną decyzję. Rewolucja w jej życiu!

Marta Kaczyńska przeżyła w ostatnim czasie prawdziwą rewolucję. Nie tylko wzięła swój trzeci ślub, ale także urodziła kolejne dziecko - tym razem syna! To z pewnością duża zmiana w jej życiu. Okazuje się jednak, że nie ostatnia! Marta podjęła niespodziewaną decyzję.

Marta Kaczyńska mieszka obecnie w Sopocie, gdzie wychowuje córki. Z tym miejscem związana jest od kilku lat. Teraz jednak podjęła niespodziewaną decyzję i... przeprowadza się! Wszystko z powodu jej męża, który od lat jest właścicielem szkółki jazdy konnej i stadniny pod Warszawą. To również w stolicy Kaczyńska wzięła ślub - cywilny, gdyż papiery z Watykanu unieważniające jej poprzednie małżeństwo nie dotarły na czas. Wszystko to prowadzi do wniosku, że Marcie Kaczyńskiej coraz bliżej jest sercem do Warszawy, niż do Sopotu.

Marta Kaczyńska podjęła decyzję. Zbliży się do nowego męża

We wtorek Marta powitała na świecie trzecie dziecko. Media w całej Polsce donosiły, że jest to trzecia dziewczynka. Prawda okazała się jednak zaskakująca - Marta urodziła pierwszego syna! Mały bobas z pewnością będzie potrzebował opieki obojga rodziców, co może być trudne, gdy jedno z nich na co dzień pracuje w Warszawie, a drugie znajduje się w Sopocie. To kolejny rozsądny powód, żeby Marta zbliżyła się do nowego męża. Poza tym ułatwiłoby to jej opiekę nad schorowanym wujem. Po śmierci rodziców Marty, Lecha i Marii Kaczyńskich, to właśnie prezes PiS Jarosław Kaczyński jej pozostał. Choć teraz założyła własną rodzinę, można być pewnym, że chce widywać się także z Jarosławem. Zwłaszcza, gdy ten podupada na zdrowiu i w szczególności potrzebuje wsparcia bliskich.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mikołaj Roznerski szokuje fanów. "Żadna praca nie hańbi"
  2. Zaginął nietypowy zwierzak. Trwają intensywne poszukiwania, nie musisz się go bać
  3. Smutne. Gdy Kora prosiła o pomoc w walce z rakiem, została zmieszana z błotem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News