Córka Kaczyńskiej ma niebezpieczną pasję. Inna dziewczynka nie żyje

Córka Kaczyńskiej ma niebezpieczną pasję. Inna dziewczynka nie żyje

Marta Kaczyńska stara się żyć aktywnie. Doskonała figura, do której wróciła niespełna trzy miesiące po ciąży wskazuje, że prawniczka oddaje się regularnie sportom. Jedną ze swoich pasji postanowiła zarazić swoje córki. Jednak jest ona skrajnie niebezpieczna!

Marta Kaczyńska zabiera swoje córki regularnie na stadninę koni. Tam, dziewczynki trenują jazdę konną i uczą się współpracy ze zwierzętami. Jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych aktywności sportowych. Właśnie pojawiła się informacja o dziewczynce, która jak dzieci Kaczyńskiej, regularnie trenuje. Zmarła na miejscu.

Córka prawniczki w niebezpieczeństwie? Marta Kaczyńska pozwala na treningi dzieci, które mogą skończyć się tragedią

W stajni na Pomorzu dwunastolatka trenowała jazdę konną. Tydzień temu, spacerując na padoku, koń zaczął się zachowywać dziwnie. Wyrzucił z siodła dziewczynę, ta upadła boleśnie. Wkrótce została przewieziona do szpitala w Słupsku i przez kilka dni walczyła o życie. Niestety, w sobotę zmarła. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring. Dopóki dziecko było w szpitalu, chcieli postawić zarzut nieumyślnego spowodowania ciężkich obrażeń ciała. Teraz wiadomo, że zarzuty będą się odnosić do nieumyślnego spowodowania śmierci. Nie wiadomo jednak, kto zawinił. Z pewnością w sprawie przesłuchiwani będą zarówno trenerzy, właściciele obiektu, jak i rodzice, którzy w tym czasie pełnią opiekę nad dzieckiem niepełnoletnim. Ewa Dubieniecka regularnie jeździ z mamą na stajnię. Marta Kaczyńska udostępniła niedawno szkic konia, który namalowała jej córka. Okazuje się, że dziewczynka jest niezwykle zaangażowana i zafascynowana zwierzętami. Czy Marta zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństw, które grożą podczas treningów nastolatce?

Niebezpieczeństwa podczas jazdy?

Zdenerwowane, przestraszone lub zmęczone zwierzę może w każdej chwili przestać słuchać naszych komend. Podskok czy podejście do galopu może wybić z rytmu nawet najlepszego jeźdźca. Pomimo zabezpieczeń, grozi nam potworne niebezpieczeństwo!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Upadek z konia może się skończyć rozległymi złamaniami. Możemy mieć uszkodzone narządy, które pod wpływem urazu zaczną krwawić. To może być przyczyną śmierci na miejscu. Uderzenie głową o ziemię, upadek z wysokości - praktycznie w każdym z przypadków kończą się krwiakiem mózgu. Bez konsultacji z neurologiem, może nam grozić niebagatelne niebezpieczeństwo i... kalectwo! Każdy uraz, który odczujemy po treningu należy natychmiast skonsultować z lekarzem. Należy także odpowiednio zabezpieczyć się przed jazdą, na przykład nosząc toczek i usztywniającą kamizelkę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Makabryczny wypadek legendy polskiego sportu! Oczy wisiały na sznurkach, zmiażdżony rdzeń kręgosłup
  2. Dziennikarz Polsatu spowodował śmiertelny wypadek. Przerywa milczenie
  3. W SOP panika! Wszystko przez ostatni wypadek Beaty Szydło
  4. Znaki zodiaku polskich gwiazd. Sprawdź, z kim dzielisz los
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł