Kaczyńska nie mogła powstrzymać łez. To najgorszy dzień w jej życiu

Kaczyńska nie mogła powstrzymać łez. To najgorszy dzień w jej życiu Źródło: fot. wikimedia.org

Marta Kaczyńska bez wątpienia przeżywa teraz jeden z najgorszych dni w całym swoim życiu. Córka zmarłej tragicznie prezydenckiej pary nie mogła powstrzymać łez. Jej cierpienie jest dzisiaj cięższe niż zwykle. Obrazy z przeszłości powróciły.

Wszystkie media przypominają nam na każdym kroku o dzisiejszym święcie. Dodatkowo w mediach społecznościowych wszędzie widzimy wesołe zdjęcia i czułe życzenia. To wszystko przypomina Kaczyńskiej o wielkiej tragedii i stracie. Marta Kaczyńska w katastrofie smoleńskiej straciła matkę i ojca. Śmierć rodzica zawsze jest dla dziecka ogromną tragedią. Tym bardziej, gdy giną oni w tragicznej katastrofie. Temat katastrofy nadal jest bardzo żywy w naszym kraju. Każda uroczystość i wypowiedź przypomina cały czas rodzinom ofiar o tym strasznym dniu. Jednak dzisiejszy dzień bez wątpienia dla Marty Kaczyńskiej jest jednym z najcięższych.

Marta Kaczyńska cierpi po stracie matki w dniu jej święta

26 maja dla wielu jest szczęśliwym dniem, w który spędzamy czas wraz z naszymi mamami, dziękując im za wszystko, co nam dały od siebie. We wszystkich mediach słychać wtedy przypomnienia o tym święcie, jak i różne promocje na prezenty, które będą idealne dla każdej matki. W mediach społecznościowych przez cały dzień są publikowane zdjęcia z uśmiechniętymi matkami trzymającymi w rękach upominki od swoich dzieci. Jednak dla osób, które straciły swoich rodziców, takie święto wiąże się z dużym bólem. Osoba z otoczenia Marty Kaczyńskiej zdradziła, że dzisiejszy dzień jest dla niej wyjątkowo trudny, do tego stopnia, że nie udało jej się powstrzymać łez. Córka zmarłej tragicznie prezydenckiej pary wciąż nie może poradzić sobie z tym, że tak nagle została sierotą i już nigdy nie porozmawia z rodzicami, którzy byli dla niej wsparciem we wszystkich strefach jej życia. Marta Kaczyńska na swoim Facebooku również opublikowała zdjęcie swojej matki. Różni się jednak ono od innych. Widzimy na nim Marię Kaczyńską, jednak całe zdjęcie jest czarno-białe. Kobieta przeżywa teraz trudne chwile. Wszystko wokół przypomina jej o bólu, który odczuwa już od ośmiu lat.   Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ruszyła akcja pacyfikowania niepełnosprawnych. ZABIERAJĄ KAMERY!
  2. SKANDAL! Chcą zlinczować gwiazdę TVN za to, co zrobiła biednemu pieskowi
  3. Katom nie udało się zabić rodziny Lewandowskiej. Niestety, dopadł ją nowotwór
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News