Marta Kaczyńska jest wściekła na byłego męża
Flickr/Piotr Drabik
Konrad Karpiuk - 7 Maja 2019

Były mąż Kaczyńskiej szokująco o stosunkach płciowych. Marta mu tego nie daruje?

Marta Kaczyńska będzie wściekła! Jej były mąż napisał kontrowersyjną wypowiedź na Twitterze. Jednego można być pewnym - możemy się spodziewać medialnej burzy.

Marta Kaczyńska, córka tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 2016 roku rozwiodła się z Marcinem Dubienieckim, z którym była w separacji od 2012 roku. Mimo że od rozwodu minęły już 3 lata, to wygląda na to, że to nie koniec konfliktów między byłymi małżonkami. Dubieniecki opublikował wpis na Twitterze który mógł poważnie zdenerwować Martę.

Kazimierz Marcinkiewicz o żonieKazimierz Marcinkiewicz ujawnia całą prawdę o niepełnosprawności byłej żony. OniemiejecieCzytaj dalej

Marta Kaczyńska mu tego nie odpuści!

Marcin Dubieniecki na portalu społecznościowym Twitter odniósł się do słów byłego europosła PiS i politologa - Marka Migalskiego.

- Dobrze, że państwo polskie wkracza o 6 rano do domu kobiety, która zrobiła plakat z Matką Boską na tęczowym tle. Dość kpin z wiary! Czas na ściganie rozwodników oraz osób uprawiających sex pozamałżeński! Te czyny obrażają Boga i jego wyznawców - ironicznie komentował Migalski.

Były europoseł odnosił się do sprawy zatrzymania 51-letniej kobiety, której zarzucono profanację wizerunku Matki Boskiej - a co za tym idzie, obrazę uczuć religijnych.

Do wpisu politologia odniósł się były mąż Marty Kaczyńskiej.

- Gdyby tak było to obecna władza musiałaby zamknąć połowę swojej partii a druga połowa musiałaby poczekać aż zwolnią się miejsca w aresztach - skomentował na Twitterze Dubieniecki

Czy Marta Kaczyńska pozostawi bez komentarza taki wpis byłego małżonka? To nie pierwszy raz, kiedy Dubieniecki uderza w partię wuja swojej byłej współmałżonki. Nie tak dawno temu, były mąż Marty Kaczyńskiej zasugerował, że układ sił w rządzie pomiędzy Prawem i Sprawiedliwością a Platformą Obywatelską jest wynikiem układu zawartego w 2005 roku między obiema stronami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ile zarabia agnieszka chylińskaGwiazdy bez matury, które zarabiają krocie. Te kwoty zwalą was z nógCzytaj dalej

Marcin Dubieniecki - kontrowersje

Ex-mąż Marty Kaczyńskiej jest osobą kontrowersyjną, która nie stroni od publicznych i prowokujących wypowiedzi. Mówi się również o tym, że ma sporo za uszami.

W 2015 roku zarzucono mu prowadzenie grupy przestępczej. Został wtedy zatrzymany razem ze wspólnikami przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Grupa miała zajmować się defraudacją oraz praniem brudnych pieniędzy. Wyłudzona kwota miała sięgnąć nawet 14 i pół miliona złotych.

W 2018 był zamieszany w aferę nazwaną w mediach „taśmami Dubienieckiego”. Na taśmach zapisane były rozmowy byłego męża Marty Kaczyńskiej z prokuratorem prowadzącym sprawę wyłudzania pieniędzy przez Dubienieckiego. Wtedy też ze względu na postawione mu zarzuty, adwokata Dubienieckiego zawieszono w czynnościach zawodowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

barbara kurdej-szatanRusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?Czytaj dalej

Źródło: Super-Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News