Marta Kaczyńska po rozwodzie z drugim mężem, Marcinem Dubienieckim dała radę ponownie odnaleźć szczęście. Niemal dwa tygodnie temu wzięła trzeci ślub, a wczoraj w nocy urodziła swoje trzecie dziecko. Niestety jej nowy partner nie ma łatwo.

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej po latach małżeńskiego dramatu odnalazła miłość w biznesmenie Piotrze Zielińskim. Rozwód z Marcinem Dubienieckim był dla niej niezwykle wyczerpujący i nie ma, co się dziwić, ponieważ ciążą na nim poważne zarzuty korupcyjne.

Od czasu skandalu, który wywołało wyjście na jaw tejże sprawy, Marta Kaczyńska nieustannie znajduje się na celowniku paparazzich. Media donoszą o jej wyjściach na plaże, wypowiedziach dla prasy oraz miłościach, których zdecydowanie jej nie brak.

Marta Kaczyńska urodziła!

Od zeszłego lata sporo mówiło się o marzeniu Kaczyńskiej, którym było urodzenie syna. Prawniczka ma już bowiem dwie córki. Nie pomylili się ci, którzy twierdzili, że ojcem jej następnego dziecka będzie poznany wówczas Piotr Zieliński.

Po wielu miesiącach związku pod koniec zeszłego miesiąca para wzięła ślub cywilny w Warszawie, a dziś w nocy (z wtorku na środę) urodziła trzecie dziecko. Dowiedzieliśmy się o nim za pośrednictwem jej córki Ewy, która udokumentowała ten emocjonujący moment za pomocą Instastories.

Piotr Zieliński zaatakowany przez internautów

Pomimo szczęścia, które go spotkało, Piotr Zieliński musi mierzyć się teraz z falą nienawistnych komentarzy pod swoim adresem. Wszystko za sprawą faktu, że podobnie jak jego obecna żona sam przeszedł przez kilka związków, których owocami jest trójka jego dzieci. Dziecko z Martą Kaczyńską, jest jego czwartą już pociechą.

Kolejne dziecko nie jest zatem dla niego żadnym wyzwaniem. Będzie nim za to reputacja, którą zdążyli już sobie ukształtować internauci. Piotra Zielińskiego wyzwano od „flej” i „wieśniaków”, a obiektem żartów padła również jego płodność, której mu widocznie nie brakuje, skoro jest powodem narodzin jego czwartego dziecka.

Wiele komentarzy odnosi się także do jego ubioru i rozmiaru bukietu, który kupił Marcie Kaczyńskiej, kiedy odwiedził ją w szpitalu. Skrytykowano także fakt, że prawdopodobnie nie był przy niej, gdy rodziła.

– Z tym postawionym kołnierzykiem wygląda wieśniacko; Może nie do Marty, przecież taki płodny; Dramat jakiś. Zawsze jak ostatni łachmyta i flejtuch. Ale cóż… wart pac pałaca… – czytamy pod zdjęciami z jego wizyty w szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. MEDIA: Znamy płeć dziecka Kaczyńskiej! Można się mocno zdziwić
  2. Szokujące fakty. Chodzi o młodość Kaczyńskiej!

 

Czy chciałbyś, aby Marta Kaczyńska rozpoczęła karierę polityczną?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

10 niezwykle wpływowych polityków, którzy nigdy nie wzięli ślubu [ZDJĘCIA]

16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]

źródło: pudelek.pl