Dramatyczne informacje o Marcie Kaczyńskiej! Kolejne małżeństwo pod znakiem zapytania
Bartłomiej Chudy - 31 Grudnia 2018

Dramatyczne informacje o Marcie Kaczyńskiej! Kolejne małżeństwo pod znakiem zapytania

Marta Kaczyńska wreszcie znalazła szczęście w małżeństwie - taki wniosek wysnuwały tabloidy po tegorocznym ślubie bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Spacery za rękę czy narodziny dziecka wskazywałyby, że między małżonkami wszystko gra. Poza jednym...

Marta Kaczyńska po raz kolejny została żoną. W tym roku wzięła ślub ze swoim trzecim mężem, wpływowym biznesmenem z Warszawy. Niedługo później urodziło się dziecko bratanicy.

Szczęście, ale na odległość? Marta Kaczyńska nie ma łatwo

Kaczyńska przykuwała uwagę paparazzi i tabloidów. Co chwila mogliśmy wypatrywać zdjęcia Kaczyńskiej z wózeczkiem, jednak na niewielu z nich dostrzec można było młodych rodziców. Media donoszą z końcem roku, że para widuje się dość rzadko jako na młodych rodziców przystało. Trzeci mąż Kaczyńskiej zajęty jest w większości sprawami biznesowymi. W tworzeniu gruntu pod bezpieczną przyszłość potomstwa zanika wspólny czas, który mógłby spędzać z małżonką i dzieckiem. Zdaniem portalu Pomponik.pl może to być jedna z przyczyn poważnej rysy na kolejnym już małżeństwie Kaczyńskiej. Zaznaczmy, że oboje partnerzy mają dzieci z poprzednich małżeństw. W przypadku Marty Kaczyńskiej są to nastoletnie córki ze związku z Marcinem Dubienieckim. Do tego dochodzi trójka dzieci męża bratanicy prezesa PiS, ale jeszcze z poprzedniego związku. Zadbanie o potomstwo to jedno, ale trudno o to, gdy rodzicom zaczynają rozchodzić się drogi. Gdy wydawało się, że parze uda się pokonać przeszkody, szara rzeczywistość okazuje się trudniejsza niż można było się spodziewać. Para widuje się rzadko. Marta Kaczyńska prowadzi życie w Sopocie. Prowadzi kancelarię prawniczą, w tym mieście do szkół uczęszczają jej córki z poprzedniego związku. Inaczej wygląda codzienność męża Kaczyńskiej. Na co dzień związany jest ze stolicą gdzie - jak podaje Pomponik.pl - prowadzi interesy i szkołę jeździectwa. W relację wkrada się tęsknota i wyczekiwanie za pierwszą wolną chwilą, którą małżonkowie spędzą razem. Na ten moment jest to typowa relacja na odległość. Na początek do zniesienia, ale z czasem w takim układzie muszą pojawić się komplikacje...DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocianCzytaj dalej
- Marta chciałaby, by ktoś czasem w nocy utulił jej synka, pomógł rozwiązać codzienne domowe spory czy choćby zrobił zakupy. Piotr z kolei marzy, by w końcu poczuć się gdzieś u siebie. Jest rozdarty między żoną i synkiem - czytamy w portalu Pomponik.pl Sprawę podkreśla również kolorowy "Dobry Tydzień". Anonimowy informator i znajomy biznesmena przyznał, że męża Kaczyńskiej męczy życie w rozjazdach. - Zastanawiam się, jak długo Piotr wytrzyma to życie w rozjazdach – powiedział w czasopiśmie kolega biznesmena. Czas pokażę i zweryfikuje, czy kilometry i rozłąka odbiją się rysą na związku Marty Kaczyńskiej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Taxify: Co to? Jak działa? Cennik
  2. Kaczyńska jak prawdziwa pani domu! Przygotowała nietypową potrawę świąteczną
  3. Marta Kaczyńska zapadła się pod ziemię. Co się dzieje z bratanicą Kaczyńskiego?
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Marta Kaczyńska10 WSTYDLIWYCH tajemnic Marty Kaczyńskiej [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News