Sensacyjne doniesienia mediów! Trzecie małżeństwo Kaczyńskiej się rozpada?

Sensacyjne doniesienia mediów! Trzecie małżeństwo Kaczyńskiej się rozpada? Źródło: Fot. YouTube/pudelektv

Marta Kaczyńska weszła niedawno w trzeci związek małżeński i urodziła trzecie dziecko. Wydawało się, że bratanica prezesa PiS znalazła w końcu szczęście. "Pudelek" i "Dobry Tydzień" donoszą jednak, że jej relacja z Piotrem Zielińskim przeżywa kryzys, a wszystko za sprawą tego, że bardzo często zamienia się w związek na odległość.

Marta Kaczyńska bardzo wcześnie zaczęła swoją małżeńską epopeję. Już wieku 23 lat, czyli jeszcze studiach wyszła za Piotra Smuniewskiego, któremu urodziła swoją najstarszą córkę Ewę. Małżeństwo zostało zawarte pomimo początkowego sprzeciwu rodziców Kaczyńskiej, czyli późniejszej pierwszej pary. Niedługo po wygranych przez Lecha Kaczyńskiego wyborach prezydenckich Kaczyńska i Smuniewski rozwiedli się, a cała Polska dowiedziała się przy okazji, że Ewa nie jest jego córką. Niedługo później mężczyzna stracił prawa rodzicielskie.

Jeszcze w tym samym roku, w którym Kaczyńska rozwiodła się ze Smuniewskim, wzięła ślub z Marcinem Dubienieckim, któremu urodziła swoją kolejną córkę. Kilka lat później role się odwróciły i to bratanica prezesa PiS była zdradzonym partnerem. Rozwód nastąpił w atmosferze skandalu i domniemanego wyłudzenia kilkunastu milionów złotych przez Dubienieckiego.

Marta Kaczyńska w sierpniu zeszłego roku wzięła kolejny ślub

Po wielu perypetiach, skandalach i spektakularnych rozwodach Marta Kaczyńska wzięła trzeci ślub. Ceremonia odbyła się latem zeszłego roku na warszawskim Starym Mieście. Relacja z Piotrem Zielińskim pielęgnowana była przez rok, bowiem pierwsze doniesienia o ich uczuciu pojawiły się latem 2017 roku. Zanim doszło do zaślubin Kaczyńska zdążyła już zajść w ciążę, a ceremonia wydawała się próbą uratowania resztek wizerunku konserwatystki, który stara się kreować na łamach "Sieci". W końcu kto to widział, rodzić przed ślubem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Choć sopocka prawniczka nie pracuje w show-biznesie jej małżeństwa i głośne rozwody, przyprawiły jej łatkę celebrytki. Na jej ślubie zebrało się wielu paparazzich, a poród jej syna, który odbył się tydzień później, relacjonowały media w całej Polsce.

Już trzecie małżeństwo ma się rozpadać

Jak podaje "Pudelek", małżeństwo Kaczyńskiej i Zielińskiego już przeżywa kryzys. Zdaniem informatorów problem w relacji stanowi praca biznesmena, który do tej pory nie przeprowadził się do Trójmiasta, a większość czasu spędza w Warszawie, gdzie zarabia i wykonuje swoje ojcowskie obowiązki wobec trójki dzieci z poprzedniego małżeństwa. Sprawę skomentował także "Dobry Tydzień". Katolickie pismo donosi, że największą bolączką Marty Kaczyńskiej jest brak męża przy niej, gdy najbardziej go potrzebuje. Chodzi o spełnianie części domowych obowiązków i pomoc w wychowywaniu wspólnego syna. - Marta chciałaby, żeby ktoś czasem w nocy utulił jej synka, pomógł rozwiązać codzienne domowe spory czy choćby zrobił zakupy. Piotr z kolei marzy, by w końcu poczuć się gdzieś u siebie. Jest rozdarty między żoną i synkiem, a dziećmi mieszkającymi ze swoją mamą w Warszawie - pisze "Dobry Tydzień".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Magda Gessler uwielbia swojego zięcia? Lara jest wniebowzięta!
  3. Niewiarygodne. Ta informacja o wielkiej gwieździe TVN to gigantyczne zaskoczenie!
  4. Wielka afera UJAWNIONA! Teraz Kaczyński będzie się tłumaczył przed całą Polską
  5. Beata Szydło odejdzie z polityki? Szokujące wróżby dla polityków na 2019 rok
  6. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News