Aż ciężko uwierzyć. Co łączy Małgorzatę Rozenek i Martę Kaczyńską?

Aż ciężko uwierzyć. Co łączy Małgorzatę Rozenek i Martę Kaczyńską? Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Marta Kaczyńska nie kojarzy się raczej polskiej opinii publicznej ze światem show-biznesu. Jak się jednak niespodziewanie okazało, prawniczka i publicystka ma wiele wspólnego z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Co zaskakujące, panie przed laty blisko się przyjaźniły.

Marta Kaczyńska dla milionów Polaków należy do szeroko zakrojonego świata polityki. Chociaż zawodowo zajmuje się kwestiami prawnymi, córka zmarłej pary prezydenckiej pisze także felietony dla jednego z prawicowych mediów. Bez wątpienia nic nie łączy jej jednak ze sferą show-biznesu, od której stara się raczej stronić.

Marta Kaczyńska i Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale się znają

Co ciekawe, Kaczyńska ma mieć jednak naprawdę wiele wspólnego z bardzo popularną wśród widzów stacji TVN Małgorzatą Rozenek-Majdan. Dla wielu fanów prezenterki jest to niemałe zaskoczenie, a doniesienia "Na żywo" okazują się naprawdę niespodziewane.

Małgorzata Rozenek-Majdan miała spotkać Martę Kaczyńską po raz pierwszy, gdy pierwsza z wymienionych miała 16, a druga 12 lat. Nastolatki zapoznali ze sobą rodzice. W 1992 roku Lech Kaczyński spotkał w pracy dla Najwyższej Izby Kontroli ojca przyszłej gwiazdy telewizji, Stanisława Kostrzewskiego. Panowie szybko znaleźli wspólny język i zaczęli się przyjaźnić. To z tego powodu Kaczyńska i Rozenek-Majdan wspólnie dorastały.

Zaskakująca relacja prawicowej publicystki i gwiazdy stacji TVN

Prawniczka była ponoć przed laty zachwycona nieco starszą od siebie prezenterką, która była dla niej wzorem do naśladowania. Zazdrościła jej także tego, że wciąż trenuje balet. Sama Kaczyńska musiała porzucić bowiem taniec przez poważną kontuzję. Chociaż panie przez lata łączyła bliska przyjaźń, ostatecznie ich kontakt ponoć całkowicie się urwał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielu fanów zastanawia się jednak, czy Rozenek-Majdan i Kaczyńska nie spotykają się od czasu do czasu, aby wspólnie powspominać dawne, nastoletnie lata. Jest to raczej mało prawdopodobne, jednak być może w przyszłości ulegnie zmianie. Internauci zaznaczają, że młodzieńczych przyjaźni zazwyczaj się nie zapomina, a raczej wspomina je z sentymentem. Być może właśnie tak stanie się w przypadku relacji gwiazdy stacji TVN oraz córki zmarłej pary prezydenckiej, których drogi już lata temu rozeszły się z nieznanych dotąd powszechnie powodów.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Legendarna polska wokalistka chciała popełnić samobójstwo. Powód zaskoczy każdego!
  2. Anna Jantar skrywała bolesny sekret. Tego bała się najbardziej na świecie. Po latach tajemnica wyszła na jaw
  3. Syn Wiśniewskiego w objęciach słynnej wokalistki. Kolejna sensacja
  4. Biedronka odpala petardę z kultowym gwiazdorem. To będzie prawdziwy hit
  5. Poznaliśmy wszystkie sztuczki makijażowe Meghan Markle. Robią kolosalną różnicę
  6. Rossmann szykuje rewolucję. Na półki trafi prawdziwy hit

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News