Marta Kaczyńska ma już dość Polaków. Totalnie się od nich odcięła

Marta Kaczyńska ma już dość Polaków. Totalnie się od nich odcięła

Marta Kaczyńska jednoznacznie dała do zrozumienia, że ma już dość swoich rodaków. Prawniczka i felietonistka powiedziała "stop" rozlewającemu się na jej facebookowym profilu hejtowi i podjęła drastyczne kroki. Od dziś możliwość dodawania komentarzy pod publikowanymi przez nią postami została wyłączona.

Marta Kaczyńska ma to nieszczęście, że uzyskała rozgłos nawet nie za sprawą śmierci swoich rodziców czy więzów krwi z prezesem PiS, ale życia osobistego. Córka Lecha Kaczyńskiego zasłynęła dwoma rozwodami i trzema małżeństwami, z których dwa pierwsze owiane zostały skandalami obyczajowymi. Małżeństwo z Piotrem Smuniewskim zakończyło się po tym, jak okazało się, że jest zdradzany i nie jest ojcem pierwszego dziecka Kaczyńskiej. Był nim - tak samo jak drugiego - Marcin Dubieniecki. Związek z nim jednak również nie należał do udanych. Dubienieckiego już od trzech lat oskarża się o wyłudzenie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych aż 14,5 miliona złotych. Z racji sprawy i rozkładu relacji, para rozwiodła się dwa lata temu.

Marta Kaczyńska ma dość Polaków

Opinia publiczna skrzętnie obserwuje i komentuje kolejne sercowe poczynania Kaczyńskiej. Nie inaczej jest przy okazji związku z biznesmenem Piotrem Zielińskim, którego poznała na gorącej plaży w zeszłe wakacje. Znajomość szybko przerodziła się w miłość, której efektem były niedawny ślub i przyjście na świat ich wspólnego dziecka. Pierwszy syn Kaczyńskiej i zarazem jej trzecie dziecko otrzymało sporo uwagi od mediów. Wielu osobom natomiast nie podoba się postawa Marty Kaczyńskiej, która prawiąc morały na łamach "Sieci", sama żyje moralnie wątpliwie (oczywiście według jej kryteriów). Hejt, z którym musiała się mierzyć, w końcu ją przerósł. By już więcej nie musieć czytać obraźliwych komentarzy, zablokowała możliwość ich dodawania na swoich facebookowym, oznaczonym jako autentyczny profilu. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej powiedziała stanowcze "stop" niemiłym wypowiedziom nieprzychylnych internautów.

Kim jest trzeci mąż Marty Kaczyńskiej?

Piotr Zieliński, z którym związała się prawniczka jest, biznesmenem i miłośnikiem jazdy konnej. Pasję tę podziela Kaczyńska i jej córki, nic więc dziwnego, że wybuchło między nimi gorące uczucie. Zieliński jest również właścicielem stadniny koni. To tam zapewne poznali się przyszli małżonkowie. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Sąsiedzi Renaty Beger przeżywają piekło. B. posłanka Samoobrony psuje im powietrze
  2. Pawłowicz przesadziła. Takich rzeczy nie można tolerować
  3. Newsweek: „Dzięki Rydzykowi i PiS pedofile w Kościele są bezkarni”
źródło: Facebook
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News