Marta Kaczyńska przeżyła prawdziwy horror. To kobieta, która nie ma łatwo w życiu, a los przynosi jej dużo nieszczęść. 6 dni temu media przemilczały ważną rocznicę dla samej zainteresowanej. Na szczęście ma już to za sobą.

Marta Kaczyńska przeżyła prawdziwy horror. 6 dni temu media przemilczały ten fakt, ale z szacunku do niej, trzeba o tym napisać. Teraz kobieta jest już wolna, choć przeszła przez prawdziwy dramat. Życie niestety nie jest dla niej łaskawe i przyszykowało sporo nieprzyjemnych niespodzianek.

Kobieta od lat zmaga się z różnymi przeciwnościami losu. Jest córką tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ten wraz ze swoją żoną zginął w czasie katastrofy smoleńskiej. Na pokładzie znajdowała się elita polskiej polityki i nie tylko. Tak tragiczna śmierć rodziców odbiła swoje piętno na psychice i życiu Marty Kaczyńskiej. Ciężko jej było poradzić sobie nawet z codziennymi czynnościami.

Oparciem w tych trudnych chwilach miał być dla niej mąż. Marcin Dubieniecki, z którym wzięła ślub w 2007 roku, jest także ojcem jej dwójki dzieci. Córka zmarłego prezydenta mogła liczyć na swoje dzieci, ale na męża niestety niekoniecznie. Ten sprawiał żonie dużo problemów. Był bardziej skupiony na sobie niż rodzinie.

Mężczyzna od lat mieszał się w ciemne interesy. W 2009 roku założył spółkę z człowiekiem, który był oskarżony o wyłudzanie pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dubieniecki, jako adwokat, złożył wniosek o ułaskawienie Adama S. do samego Lecha Kaczyńskiego. Potem sprzedał mu firmę. W 2011 założył kancelarię z Jackiem M. oskarżonym w „aferze egipskiej”.

Marta Kaczyńska – kolejne afery męża

Ale to nie koniec jego kłopotów i dramatu Marty Kaczyńskiej. Już po tych aferach musiała się naprawdę czuć źle. W 2015 roku Dubieniecki został oskarżony o kierowanie grupą przestępczą oraz wyłudzenia ponad 13 milionów z PFRON. Później doszło do tego pranie brudnych pieniędzy. W wyniku tych oskarżeń mężczyzna trafił do aresztu. Po 4 miesiącach wyszedł, ponieważ wpłacił kaucję w wysokości aż 3 milionów złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!

Mężczyzna stracił także możliwość opuszczania kraju, paszport został mu zabrany. Kiedy w lipcu 2018 chciał opuścić nasz kraj i udać się do Stanów Zjednoczonych, sąd odmówił mu tego prawa i Dubieniecki musiał obejść się smakiem. Jego sprawa cały czas jest w toku postępowania.

Marta Kaczyńska musiała wtedy przeżywać prawdziwy horror. Najpierw śmierć rodziców, a potem kłopoty męża. W końcu się z nim rozwiodła w 2016 roku i właśnie mamy rocznicę tego ważnego dla niej wydarzenia. Media przemilczały to, ale dla Kaczyńskiej jest to na pewno ważny dzień – rocznica, kiedy w końcu uwolniła się od tego człowieka i mogła zacząć wieść szczęśliwe życie z innym partnerem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To wstrząsnęło pałacem prezydenckim! Agata Duda pogrążona miażdżącymi dowodami
  2. Paskudna choroba mamy Wiśniewskiego! „Takie straszne przeżycia”
  3. Ginekolog wykorzystał odurzoną lekami pacjentkę. Zwyrodnialec wreszcie usłyszał wyrok
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!

Iga Lis "zasmakowała to, czego chciała". Dzieci gwiazd w wielkim świecie mody

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.