Kto NAPRAWDĘ jest ojcem trzeciego dziecka Kaczyńskiej?! Będziecie w szoku

Kto NAPRAWDĘ jest ojcem trzeciego dziecka Kaczyńskiej?! Będziecie w szoku

Marta Kaczyńska ma bardzo skomplikowane życie prywatne. Była już dwukrotnie zamężna, a teraz spotyka się już z kolejnym mężczyzną. Wielu zachodzi w głowę, kim naprawdę jest ojciec trzeciego dziecka Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska przygotowuje się do swojego trzeciego ślubu, który jednocześnie będzie jej drugim sakramentem kościelnym. Nie unika wątpliwości, że jej życie prywatne jest zawiłe niczym scenariusz telenoweli. Pierwszym mężem Kaczyńskiej był Piotr Smuniewski, z którym pobrała się jeszcze podczas studiów. Jeszcze podczas pierwszego małżeństwa Kaczyńskiej na świat przychodzi jej pierwsza córka Ewa. Jak się później okazało, dziewczynka nie jest dzieckiem Smuniewskiego, tylko Marcina Dubienieckiego, który został drugim mężem Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska: historia małżeństw

Pierwsze małżeństwo Kaczyńskiej rozpadło się w momencie, gdy wyszło na jaw, że jej mąż nie jest ojcem córki Kaczyńskiej. Kobieta jednak miała już kolejnego partnera, z którym planowała przyszłość. Dubieniecki jest również ojcem drugiej córki Marty Kaczyńskiej, Martyny. Niestety ich małżeństwo również nie przetrwało zbyt długo ze względu na mroczną, kryminalną przeszłość mężczyzny. Teraz bratanica Jarosława Kaczyńskiego jest w związku z Piotrem Zielińskim. Jej poprzednie małżeństwo zostało unieważnione, dzięki temu Kaczyńska będzie mogła ponownie mieć udzielony sakrament małżeński. Kobieta dodatkowo już teraz jest ponownie w ciąży. Wiele wskazuje, że w życiu pary pojawią się bliźniaki.

Kim naprawdę jest ojciec trzeciego dziecka Kaczyńskiej?

Zieliński przez bardzo długi czas był wielką tajemnicą, ponieważ parze zależało na prywatności. Teraz jednak wyszło na jaw, kim jest ojciec trzeciego, a może i czwartego dziecka Marty Kaczyńskiej. Okazuje się, że aktualny parter bratanicy prezesa prowadzi bardzo nietypowy biznes. Szokujące jest to, że znacznie różni się od jej poprzednich wybranków. Piotr Zieliński prowadzi szkółkę jeździecką oraz stadninę. Dodatkowo trenuje polską drużynę horseball, gra polega na wrzuceniu specjalnej piłki do obręczy przeciwnika, jeżdżąc na koniu. Dawniej marzył o karierze aktorskiej, jednak udało mu się wystąpić jedynie w kilku spotach reklamowych. Medialne doniesienia wskazują na to, że to właśnie on jest ojcem jej kolejnego dziecka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzom puściły nerwy! Zmasakrowali gwiazdora TVP
  2. Macierewicz mści się na TVP i PiS! Nie wybaczą mu
  3. Przypadkiem ujawniono największy strach Kaczyńskiego
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News