Marta Kaczyńska pochwaliła się prywatnym zdjęciem córki. Jest bardzo dumna

Marta Kaczyńska pochwaliła się prywatnym zdjęciem córki. Jest bardzo dumna

Marta Kaczyńska znana jest całej Polsce jako córka tragicznie zmarłej w Smoleńsku pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich. Jednak ostatnio jest bardziej znana z powodu swojej aktywności na Instagramie. Dwa dni temu Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie i pochwaliła się prywatnym zdjęciem córki. Jest bardzo z niej dumna.

Marta Kaczyńska, poza tym, że jest prawniczką, adwokatką, felietonistką, to przede wszystkim jest matką. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich urodziła dwie córki. Pierwszą Ewę Smuniewską urodziła w 2003 roku, zaś druga - Martyna Dubieniecka na świat przyszła w 2007 roku. Ponadto jest matką syna Stanisława Lecha. Na swoim Instagramie Marta Kaczyńska bardzo lubi chwalić się swoimi prywatnymi zdjęciami i swoimi córkami. Ostatnio, nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz, pochwaliła się swoją ukochaną córeczką Martyną. Zobaczcie, jakie zdjęcie udostępniła tym razem i dlaczego jest tak bardzo dumna ze swojej córki.

Marta Kaczyńska pokochała sport, który uprawia jej córka

Ze zdjęcia umieszczonego przez Kaczyńską na Instagramie, wynika, że jej córka Martyna Dubieniecka jest pasjonatką sportu. Dziedzina sportu, która najbardziej pochłania córkę Marty Kaczyńskiej nie jest taka typowa i popularna. Jest to jazda z użyciem zwierząt - jeździectwo. Ewidentnie widać, że córka Marty Kaczyńskiej kocha jeździectwo. Galopująca na koniu Martyna Dubieniecka na zdjęciu uchwycona została w wyjątkowym momencie. Kadr ujawnił jaki rodzaj jeździectwa najbardziej interesuje córkę Kaczyńskiej - otóż są to soki przez przeszkody.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Marta Kaczyńska zamieściła na swoim Instagramie genialnie wybrany moment. Córce pary prezydenckiej udało się sfotografować chwilę przed sokiem przez biały okser, czyli przenośną i złożoną przeszkodę służącą do wykonywania skoków. Zdjęcie, które zrobiła Marta Kaczyńska jest rozmazane, ponieważ uchwyciło ruch. Córka Marty Kaczyńskiej, Martyna Dubieniecka, na fotografii prezentuje się z dumą w oficjalnym stroju jeździeckim. Widać na nim jego elementy, tj.: dżokejkę, czarny fraczek, jasne bryczesy i oczywiście czarne oficerki.

Marta Kaczyńska pochwaliła się swoją córką i tym wzruszyła internautów

Zdjęcie bardzo wzruszyło fanów Marty Kaczyńskiej: - Doskonale uchwycone. Energia i dzikość, a zarazem pełne elegancji i delikatności. Konie są niezwykle piękne a ich ruch bardzo ujmujący. - skomentował jeden z internautów. - Brawo Martynka, brawo koń. Bellissimi ricord. - dodał inny. Nic dziwnego, że Marta Kaczyńska chwali się publicznie prywatnym zdjęciem i swoja córką. Sport, który uprawia młoda dziewczyna, wymaga ogromnych umiejętności trenowanych przez lata. Marta Kaczyńska córka fot. instagram.com/mmkaczynska ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  2. Barbara Kurdej-Szatan poważnie chora. Wyniki badań są bardzo złe
  3. Syn Martyniuka z tajemniczą kobietą. Pokazał ją przypadkiem
  4. Zenek chce wywieźć syna za granicę. W Polsce nikt mu nie pomoże
  5. Norbi pod ostrzałem widzów. „Ryczący prymityw”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News