Co się stało pomiędzy Kaczyńską i Kaczyńskim? Marta wbiła mu nóż w najtrudniejszym momencie
Wiadomości Pikio - 8 Lipca 2018

Co się stało pomiędzy Kaczyńską i Kaczyńskim? Marta wbiła mu nóż w najtrudniejszym momencie

Jarosław Kaczyński przeżył w ostatnim czasie bardzo trudne chwile. Prezes Prawa i Sprawiedliwości trafił do szpitala, w którym spędził stosunkowo długi czas. Jak twierdzą wyborcy, Marta Kaczyńska zdecydowanie go wtedy zawiodła.

Kaczyński przeleżał w szpitalu ponad 4 tygodnie. Wpływowy polski poseł borykał się z poważnymi problemami z kolanem, które miały uniemożliwiać mu samodzielne poruszanie. Z tego też powodu do kliniki został przewieziony samochodem, a krótki odcinek między podjazdem i wejściem do budynku przebył o kulach. Co ciekawe, niektóre krajowe media spekulowały, że Kaczyński wcale nie ma chorego kolana. Twierdzono za to, iż cierpi na raka trzustki, który ma odbierać mu wszystkie siły.

Kto odwiedził Kaczyńskiego w szpitalu?

Chociaż plotki wciąż pobrzmiewają w politycznych kuluarach, polityk opuścił już szpital. Okazuje się jednak, że w najbliższym czasie ma tam wrócić, ponieważ czeka go kolejna operacja. Warto zaznaczyć, że nawet w czasie hospitalizacji nie narzekał on na brak towarzystwa. W klinice posła odwiedził między innymi szef Rady Ministrów Mateusz Morawiecki oraz prezydent Andrzej Duda. Politycy mieli przyjeżdżać do Kaczyńskiego, aby zdawać mu dokładną relację z tego, co właśnie działo się w Polsce.

Marta Kaczyńska pokłóciła się z wujem?!

Jak jednak zaznaczają internauci, bratanica prezesa PiS, Marta Kaczyńska odwiedziła go w czasie hospitalizacji ponoć tylko raz. Marta Kaczyńska nie odwiedza schorowanego prezesa w domu. Co ciekawe, jest ona najbliższym mu członkiem rodziny, którego nieobecność przy szpitalnym łóżku bardzo szybko skłoniła internautów do przypuszczeń, że pomiędzy politykiem i prawniczką doszło do kłótni. W komentarzach pojawiają się głosy, że taką obojętnością wobec stanu zdrowia wuja, Marta wbija mu nóż w plecy w najgorszym okresie jego życia. Czy doniesienia te mogą być prawdziwe? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy. Nieobecność Kaczyńskiej w szpitalu może jednak rzeczywiście wskazywać na słuszność podobnych przypuszczeń.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Za te słowa podpalą mu dom. Groza i furia podczas kazania Rydzyka
  3. Media zapomniały, Agata Duda też? Rok temu seks-bomba namieszała w głowie Prezydentowi
  4. KINGA RUSIN NIE WYTRZYMAŁA! WZOROWO ZMIAŻDŻYŁA MYŚLIWYCH W DDTVN
ZAMIANA
jaroslaw_kaczynskiIle wzrostu ma Kaczyński, a ile Kwaśniewski? Możesz się zdziwić! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News