Nie wybaczą Marcie Kaczyńskiej. "Epatuje golizną!"

Nie wybaczą Marcie Kaczyńskiej. "Epatuje golizną!"

Marta Kaczyńska bardzo często czuje się urażona i zniesmaczona zachowaniem Polaków. Jako felietonistka tygodnika "Sieci" już nieraz upominała ich za niestosowność - oceniała m.in. ludzi otyłych. Tym razem krytyczny wzrok Kaczyńskiej zwrócił się ku innej grupie osób. Polska nie może jednak znieść tej hipokryzji!

Kaczyńska wcześniej psioczyła na solaria, innym razem na masturbacje. Marta Kaczyńska w ostatnim felietonie znów dała upust swoim emocjom. Na cel wzięła plażowiczów, których oskarża o "nadmierne epatowanie golizną" i sianie zgorszenia. - Epatowanie golizną w skrajnych przypadkach może być potraktowane jako czyn nieobyczajny zagrożony karą grzywny. Co do zasady jednak wkraczający na ulice miast wraz z łagodną pogodą plażowicze czują się i pozostają bezkarni - twierdzi Kaczyńska. Jej słowa są jednak sprzeczne z tym, co sama robi.

Marta Kaczyńska epatuje golizną w sieci i próbuje pouczać innych

Internauci natychmiast wytknęli Kaczyńskiej hipokryzję. Sama ma bowiem na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których pojawia się tylko w stroju kąpielowym. Czy epatowanie nagością w sieci jest do usprawiedliwienia, podczas gdy pójście prosto z plaży do pobliskiej knajpki już nie? Tak to wygląda z perspektywy Marty Kaczyńskiej. Komentujący w internecie nie popierają jednak tej "logiki" - P. Kaczyńska niech się zajmie uporządkowaniem własnego podwórka, potem krytyka innych - wspomina jedna internautka.

"Kimże jest ta pani, żeby wszystkich pouczać?"

Pojawiają się również głosy, że Marta Kaczyńska, jako dwukrotna rozwódka, nie powinna udzielać moralnych kazań innym. - Wielki PiSowski autorytet moralny, no ale tam sami tacy, przecież Pięta też robił z siebie autorytet moralny... - komentuje użytkownik Facebooka. Marta Kaczyńska Instagram.com Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal roku! Robert De Niro do prezydenta: PIE*DOL SIĘ! (VIDEO)
  2. Skandal w TVP, internauci nie dowierzają! "Uprawiając seks, robił to dla przyjemności"
  3. Jedno nagranie może przekreślić karierę Ogórek. Potwornie się go wstydzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News