Córka Marty Kaczyńskiej zrobiła coś bardzo odważnego. Zajęła stanowisko ws. przemocy w rodzinie

Córka Marty Kaczyńskiej zrobiła coś bardzo odważnego. Zajęła stanowisko ws. przemocy w rodzinie Źródło: screen/YouTube/eOstrołęka

Marta Kaczyńska może być dumna ze swojej córki. Nastolatka po raz kolejny zrobiła coś bardzo odważnego. W niecodzienny sposób wypowiedziała się na temat przemocy w rodzinie.

Marta Kaczyńska może być dumna ze swojej starszej córki. Ewa Dubieniecka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie odważnie wypowiada się na różne tematy. Niedawno córka Marty Kaczyńskiej zamieściła na swoim profilu na Instagramie wymowne zdjęcie. Wygląda ono całkiem zwyczajnie, jednak są to pozory. Fotografia niesie ze sobą głębokie i odważne przesłanie.

Ewa Dubieniecka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia pomalowanych oczu. Nie jest to jednak wyłącznie pokaz jej umiejętności. W oczy rzuca się niebieska kreska, którą nastolatka namalowała na swojej powiece. Jak się okazuje, ten zabieg nie był przypadkowy.

Marta Kaczyńska może być dumna z córki. Odważny gest nastolatki

Okazuje się, że zdjęcia pomalowanych oczu na profilu Ewy Dubienieckiej na Istagramie niosą za sobą bardzo odważne przesłanie. Nastolatka okazała w ten sposób swoje poparcie dla akcji społecznej, która została zainicjowana przez drogerię Rossmann. Inicjatywa "Niebieska Linia Rossmann" nie jest kolejną akcją promocyjną sklepu. Tym razem chodzi o coś znacznie więcej.

Drogeria przygotowała dla swoich klientek wyjątkową akcję, która ma na celu wsparcie ofiar przemocy w rodzinach. Niebieska kreska na powiece jest wyrazem protestu kobiet przeciwko przemocy domowej. Rossmann zachęcał wszystkie kobiety, aby malowały niebieskie kreski i dzieliły się zdjęciami na Instagramie. Tak właśnie zrobiła Ewa Dubieniecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Starsza córka Marty Kaczyńskiej w niecodzienny sposób zaprotestowała przeciwko przemocy w rodzinie, która jest dzisiaj bardzo powszechnym zjawiskiem. Marta Kaczyńska może być dumna ze swojej córki, która publicznie wspiera szlachetne akcje społeczne. 

Niebieska Linia to Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy. Inicjatywa powstała w 1995 roku i pomogła tysiącom ofiar przemocy domowej. Statystyki prowadzone przez organizację są bardzo niepokojące. W 2018 z Niebieskiej linii skorzystało aż 88133 osób. 65057 ofiar to kobiety, które doświadczyły przemocy na różnych płaszczyznach. Drogeria Rossmann zachęcała do wsparcia tej właśnie organizacji. Córka Marty Kaczyńskiej również przyłączyła się do akcji.

Zdjęcie, które pojawiło się na profilu Ewy Dubienieckiej na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

źródło: Instagram / Kobieta

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News