Fani są pewni. Słowa Ewy Farnej PONIŻYŁY Martę Kaczyńską na oczach wszystkich

Fani są pewni. Słowa Ewy Farnej PONIŻYŁY Martę Kaczyńską na oczach wszystkich Źródło:

To musiało boleć. Ewa Farna powiedziała słowa, które według internautów Marta Kaczyńska zapamięta sobie na długo. Ciężarna bratanica prezesa PiS będzie musi to jakoś przełknąć.

W 2017 roku, 25-letnia Ewa Farna wyszła za mąż za swojego partnera Martina Chobota. Od tego czasu nie zdecydowali się jednak na dziecko. Od dnia ślubu Farnej fani nie przestają zastanawiać się, czy ich idolka wkrótce zostanie mamą. Wielu z nich spekulowało, że już w chwili zawarcia małżeństwa artystka była w ciąży. Okazuje się, że się mylili, a sama wokalistka postanowiła opowiedzieć, co sądzi o powiększeniu rodziny. Uderzyła tymi słowami w bratanicę prezesa PiS.

Internauci: To musiało boleć

- Nadal jest ten moment, że po prostu kiedyś będzie rodzina, ale to jeszcze nie ta chwila. Najpierw dobra płyta. Jestem młoda nie ma się co spieszyć - powiedziała, po czym dorzuciła jeszcze  - a ja wyszłam za mąż bo chciałam, a nie bo musiałam - powiedziała Ewa Farna z zaczepnym uśmiechem.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Przed śmiercią błagała o pomoc. Irena Kwiatkowska przez lata była ofiarą

Jak wiadomo, bratanica prezesa spodziewa się dziecka, ze swoim partnerem Piotrem Zielińskim. Dopiero, gdy pojawiła się ciąża, zaczęto mówić o ich planowanym ślubie, który miał zapobiec skandalowi. Media jednak szybciej wyłapały ciążę Kaczyńskiej, a cała sprawa stała się głośnym, ogólnopolskim skandalem. Internauci błyskawicznie powiązali obie sytuacje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Łapickiego śmiertelnie chora. Przerwała milczenie ws. młodej żony ojca
  2. Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem. Jest zdjęcie
  3. Fatalna przygoda Dody. Chce odwołać koncerty
  4. Ridge Forester z „Mody na sukces” nie jest już taki przystojny. Zobacz szokującą zmianę
  5. Dzień Dobry TVN: wielki powrót uwielbianej prowadzącej. Fani zachwyceni
Źródło: polki.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News