Wszyscy znowu mówią o córce Kaczyńskiej! Matka aż puchnie z dumy

Wszyscy znowu mówią o córce Kaczyńskiej! Matka aż puchnie z dumy

Marta Kaczyńska może być naprawdę dumna ze swojej córki. Znowu jest na ustach całej polski i pewna branża może się już bić o Ewę. Nadszedł jej czas, aby pokazać się światu i nie może przegapić takiej okazji, żeby zabłysnąć. Dziewczynka musi pokazać, że ma talent.

Marta Kaczyńska nie została łaskawie potraktowana przez życie. W katastrofie smoleńskiej straciła swoich ukochanych rodziców i wciąż nie może tego odżałować. Lech i Maria Kaczyńscy tragicznie zginęli. Ta jednak pamięta ich jako ciepłe i kochające osoby, mieli naprawdę dobre relacje. Teraz musi sobie dawać radę sama, ale na szczęście ma bliskie osoby, które jej w tym pomagają. Prócz nowego partnera, który przynosi jej dużo szczęścia, ma również dwie córki - Martynę i Ewę. To właśnie ta druga powoduję u swojej matki dumę, która ją niesamowicie rozpiera. Dziewczynka postanowiła zrobić coś, co pozwoli jej realizować swoje marzenia, a jednocześnie odnosić spore sukcesy. Córka Kaczyńskiej chce udowodnić, że ma do tego talent, najwyższy czas pokazać go całemu światu.

Ewa całkiem niedawno zdobyła puchar w zawodach jeździeckich. Już wtedy Marta Kaczyńska była bardzo dumna ze swojej córki. Ta nie chce spoczywać na laurach i udowadnia innym, że można więcej i lepiej. Teraz znalazła sobie nową pasję, musi w tym być naprawdę dobra, bo do tej grupy nie biorą byle kogo.

Marta Kaczyńska dumna z córki

Ewa dostała się do bardzo popularnej grupy tanecznej znajdującej się w Trójmieście. "Fierce Gyals", bo tak się nazywają, są bardzo znani w swoim regionie. To dziewczęca grupa taneczna, która słynie z wielu sukcesów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niedawno grupa zdobyła 5. miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Łebie w kategorii "ekipa dancehall". Przed nimi kolejne festiwale i sukcesy do zdobycia. Dziewczynka czuje się w zespole jak ryba w wodzie, oczywiście musi doszlifować swój talent, ale na pewno jest dobrą tancerką i będzie miała nie jedną okazję, żeby to udowodnić. Matka jest z niej naprawdę dumna, jej córka daje wiele radości swoim zachowaniem. Po stracie rodziców Marta Kaczyńska tylko w dzieciach upatruje prawdziwe szczęście, teraz urodziła pierwszego synka i będzie w nim pokładać nadzieje na przedłużenie rodu Kaczyńskich.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Kozidrak będzie wściekła. Ujawniono jej największy kompleks
  2. Kaczyński upatrzył sobie 27-latka. Zrobi wszystko, by uchylić mu nieba
  3. Wassermann nie wytrzymała, o krok od łez! UCIEKŁA z konferencji prasowej
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News