Kaczyńska spali się ze wstydu! Takiego upokorzenia nie doznała nigdy w życiu

Kaczyńska spali się ze wstydu! Takiego upokorzenia nie doznała nigdy w życiu

Marta Kaczyńska nie ma łatwego życia. Szczególnie mocno dają się jej we znaki internauci, którzy nie kryją oburzenia związanego z jej życiem miłosnym. Tego się jednak nie spodziewała. To chyba największe upokorzenie, jakiego kiedykolwiek doznała.

Marta Kaczyńska niedawno po raz trzeci wyszła za mąż. Jej życie uczuciowe zapewne nie budziłoby takiego zainteresowania, gdyby nie fakt, że bratanica prezesa PiS uchodzić próbuje za mentorkę całego narodu w sprawach obyczajowych. Często poucza Polaków w kwestii wychowywania dzieci oraz prowadzenia moralnego życia na łamach tygodnika "Sieci". Tym razem internauci poszli krok dalej. Kaczyńską, która swego czasu pisała o zaletach monogamii, umieszczono na "Drzewie genealogicznym patchworkowej rodziny KSDZMBM". Na grafice przedstawiono wszystkie związki Marty Kaczyńskiej oraz jej partnerów. Skrót "KSDZMBM" to inicjały wszystkich osób na niej umieszczonych.

Marta Kaczyńska upokorzona

Kto znalazł się na grafice? Przede wszystkim jest to naturalnie Marta Kaczyńska (ją oznacza litera K). Następnie zobaczyć możemy pierwszego męża Piotra Smuniewskiego (S), drugiego - Marcina Dubienieckiego (D) i trzeciego, obecnego partnera córki Lecha i Marii Kaczyńskich - Piotra Zielińskiego (Z). Kogo jednak oznaczają kolejne tajemnicze litery? Otóż okazuje się, że były mąż Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki, wziął w ubiegłym roku ślub z Katarzyną Modrzewską (M). Modrzewska zaś wcześniej była żoną... polskiego bramkarza Artura Boruca (B). Na końcu "drzewa genealogicznego" jest obecna żona sportowca Sara Manei (M). Prócz dorosłych wymienionych na grafice zobaczyć można także symbolicznie ukazane dzieci, które pochodzą z różnych związków. Marta Kaczyńska ma dwie córki z drugim mężem, Marcinem Dubienieckim oraz syna z trzecim mężem Piotrem Zielińskim. O nim wiadomo, że ma dwoje dzieci z poprzedniego związku, jednak nie wiadomo, kim jest ich matka. Dubieniecki, prócz Kaczyńskiej, ma dziecko także z obecną żoną, Modrzewską, która z poprzedniego związku ma dziecko z Borucem. Piłkarz ma zaś dziecko z Sarą Manei, która z poprzedniego związku także ma dziecko, jednak znów - nie jest publicznie znana tożsamość ojca dziecka.

Co to jest rodzina patchworkowa?

W całym tym zamęcie trudno się nie zgubić. Stąd też nic dziwnego, że grafika jest poważnym ciosem dla Marty Kaczyńskiej. Kreująca się na wzór moralności prawniczka jest jednym z "elementów" niezwykle zawiłej układanki, w której trudno zrozumieć, kto jest z kim i kto jest czyim rodzicem. Rodzina patchworkowa, to pojęcie oznaczające właśnie rodziny, w których z powodu rozstań i rozwodów rodzice często wychowują dzieci z poprzednich związków swoich partnerów. W takich sytuacjach często mówi się, że dzieci mają po troje lub czworo rodziców - tych, którzy ich obecnie wychowują oraz biologicznych rodziców, poprzednich partnerów matek i ojców. Marta Kaczyńska fot. facebook.com/hydeparkvougulepolandZOBACZ TAKŻE:
  1. Dlatego Kaczyński nie lubi Dudy? Wszystko przez Agatę Dudę
  2. Legendarna wokalistka wszech czasów umiera. Rodzina prosi o modlitwę
  3. Ikona polskiego Kościoła w szpitalu. Stan krytyczny, lekarze nie mieli wyboru
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News